The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 79. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23774

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Mysłowic, stempel cenzury wojskowej nr 2058.

Fi.Cp91I
120 PLN
23775

1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 860.

Fi.Cp91I
120 PLN
23776

1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Orzegowa, stempel cenzury wojskowej nr 1979.

Fi.Cp91I
120 PLN
SOLD
23777

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Poznania, stempel cenzury wojskowej nr 867.

Fi.Cp91I
120 PLN
SOLD
23778

1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1737, dziury po archiwizacji.

Fi.Cp91I
120 PLN
SOLD
23779

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1736.

Fi.Cp91I
120 PLN
23780

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Torunia.

Fi.Cp91I
120 PLN
23781

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego z poddrukiem "MIEJSCE NA ZNACZEK" i napisem ŁÓDŹ, nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 3 - DEMOKRACJA TO NASZA SIŁA, karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp91I
225 PLN
SOLD
23782

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Torunia, stempel cenzury wojskowej nr 843.

Fi.Cp91II
140 PLN
SOLD
23783

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 6 - "Obywatelu! Kształć się zawodowo", karta przesłana 4.VIII miejscowo w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza).

Fi.Cp92I
160 PLN
23784

1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3.

Fi.Cp92
60 PLN
23785

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Krakowa, stempel cenzury wojskowej nr 1703.

Fi.Cp92
90 PLN
23786

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Piłki.

Fi.Cp92
80 PLN
23787

1945 całostka z hasłem propagandowym 6 z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1740.

Fi.Cp92
100 PLN
23788

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp92
70 PLN
23789

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Chełmna, stempel cenzury wojskowej nr 1512.

Fi.Cp92
90 PLN
SOLD
23790

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza.

Fi.Cp92
70 PLN
23791

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Złaków Kościelnych, stempel cenzury wojskowej nr 2175, urwany narożnik kartki.

Fi.Cp92
60 PLN
23792

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Włoszczowej, stempel cenzury wojskowej nr 1788.

Fi.Cp92II
90 PLN
23793

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Żychlina, stempel cenzury wojskowej nr 1114.

Fi.Cp92II
90 PLN
23794

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1088.

Fi.Cp92II
90 PLN
23795

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a, całostka uszkodzona.

Fi.Cp92II
10 PLN
23796

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Olsztyna, stempel cenzury wojskowej nr 1504.

Fi.Cp92II
80 PLN
23797

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Opoczna.

Fi.Cp92II
70 PLN
23798

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Łodzi.

Fi.Cp92II
70 PLN
23799

1945 całostka z hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego z Piotrkowa Trybunalskiego, stempel cenzury wojskowej nr 1103.

Fi.Cp92II
90 PLN
23800

1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, dziurki po archiwizacji.

Fi.Cp92II
60 PLN
23801

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1027.

Fi.Cp92II
70 PLN
23802

1945 Pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na papierze seledynowym wysłana 4.9 z Kielc do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza).

Fi.Cp93
60 PLN
23803

1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Warszawy, kartka złamana w pionie.

Fi.Cp93s
30 PLN
23804

1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Rzeszowa, dziury po archiwizacji.

Fi.Cp93s
20 PLN
23805

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.Cp93u
35 PLN
23806

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp93x
35 PLN
23807

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Otwocka.

Fi.Cp93x
30 PLN
23808

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
23809

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 2 (33 mm) w układzie poziomym.

Fi.Cp94A t.1
40 PLN
23810

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
40 PLN
23811

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem.

Fi.Cp95AI
30 PLN
23812

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp95AIIx
15 PLN
23813

1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, karta wysłana 24.4.1946 z Wałbrzycha do Staszowa.

Fi.Cp95AIIxa
20 PLN