The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 79. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23854

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
45 PLN
23855

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
45 PLN
23856

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1584,-), bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp106
1 400 PLN
23857

1948 wydanie wielkanocne, zestaw 10 całostek obiegowych z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp107
300 PLN
23858

1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek w idealnym stanie z wszystkimi ilustracjami. Rzadkie jako komplet.

Fi.Cp107 il.1-20
1 300 PLN
23859

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN
23860

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 20.12 z Sosnowca do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym "PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA ZAPOBIEGA WYKRYWA LECZY" (Myślicki 48 121); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp108
30 PLN
23861

1948 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie.

Fi.Cp119
50 PLN
23862

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
23863

1949 całostka z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp104
50 PLN
23864

1949 Bolesław Bierut, zestaw 29 różnych kart z kombinacjami sygnatur i haseł propagandowych.

Fi.Cp109
150 PLN
SOLD
23865

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
80 PLN
23866

1949 Bolesław Bierut, karton żółtobiały, sygnatura I.49, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
200 PLN
23867

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
60 PLN
23868

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie).

Fi.Cp109II
50 PLN
23869

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp110IAa
150 PLN
23870

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 18 mm, wysokość kreski 8,5 mm; czysta w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp110II
150 PLN
23871

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana miejscowo w Warszawie; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp110IIa
50 PLN
SOLD
23872

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 31.5.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117
40 PLN
23873

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
23874

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
23875

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
23876

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
23877

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
23878

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
23879

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
23880

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47.

Fi.Cp119
30 PLN
23881

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47.

Fi.Cp119
30 PLN
23882

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23883

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23884

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23885

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23886

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23887

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23888

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
23889

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16.

Fi.Cp119I
40 PLN
23890

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16.

Fi.Cp119I
40 PLN
23891

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119I
35 PLN
23892

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119II
25 PLN
23893

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119Ia
35 PLN