The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 79. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23894

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
35 PLN
23895

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
35 PLN
SOLD
23896

1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
23897

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
30 PLN
23898

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
30 PLN
23899

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
30 PLN
23900

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
30 PLN
23901

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, papier x, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp120
30 PLN
SOLD
23902

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
30 PLN
23903

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10.

Fi.Cp120
30 PLN
23904

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10.

Fi.Cp120
30 PLN
23905

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
30 PLN
23906

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (ilustracja 4 - Aleksander Gierymski) z czarnym nadrukiem typu 14, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
100 PLN
23907

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
23908

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 15 na kartkach z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp121I
400 PLN
23909

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 14 na kartkach z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp121I
350 PLN
23910

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 15 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
60 PLN
SOLD
23911

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
60 PLN
23912

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 9 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
60 PLN
23913

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
70 PLN
23914

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 10 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
60 PLN
23915

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
23916

1949 wydanie prowizoryczne, kartki w różnych odmianach papieru z obiegu pocztowego.

Fi.Cp122
50 PLN
23917

1950 karta "walka o pokój" dofrankowana znaczkiem obowiązkowej dopłaty 5 zł na odbudowę Warszawy, wysłana 19.07 z Pruszkowa do Mikołajek; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp123, 513
50 PLN
23918

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
20 PLN
23919

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
23920

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
23921

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
23922

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
23923

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
23924

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
150 PLN
23925

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14a
270 PLN
23926

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
23927

1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck15Ib
300 PLN
23928

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
23929

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23.

Fi.Cp132
40 PLN
23930

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
40 PLN
23931

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
40 PLN
23932

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.30.-).

Fi.Cp134
15 PLN
23933

1953 wydanie pomocnicze, nadruk stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR" na kopercie na której w związku z podwyższeniem taryfy pocztowej zarządzeniem Ministra P.i T. z 5.I.1953 obowiązkowo doklejono znaczek pocztowy o wartości 20 groszy, papier szarawo-biały, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D.

Fi.Ck14Iya
200 PLN