Auction 79. Postal stationery

23974

Fi.Cp205
400 PLN
23975

Fi.Cp205bs
20 PLN
23976

Fi.Cp205ds
20 PLN
23977

Fi.Cp205a-d B1
100 PLN
23978

Fi.Cp210
250 PLN
23979

Fi.Cp210b, c
30 PLN
23980

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
25 PLN
23981

Fi.Cp223I-III
35 PLN
23982

Fi.Ck36
30 PLN
23983

Fi.Ck37
40 PLN
23984

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.222,50).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
130 PLN
23985

Fi.Ck38-40, 38I
35 PLN
23986

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
15 PLN
23987

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
23988

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
23989

1965 koperta VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im.Fryderyka Chopina, sygnatura I.67, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck41
72 PLN
23990

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.276.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
160 PLN
23991

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
23992

Fi.Cp283-91
50 PLN
23993

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.90,50).

Fi.Cp294-314
60 PLN
23994

1967 koperta Most Poniatowskiego w Warszawie, sygnatura I.70, czysta, słabszy stan zachowania.

Fi.Ck43
36 PLN
23995

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.255.50).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
150 PLN
23996

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
90 PLN
23997

Fi.Cp395I
12 PLN
23998

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B2
150 PLN
23999

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
24000

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - brak barwy granatowej (brak nominału na znaku opłaty), sygnatura (VI.70); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Ck47 B1
600 PLN
24001

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
80 PLN
24002

1970 koperta Władysław Broniewski, sygnatura VI.70, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck51
60 PLN
24003

1970 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie sympozjum filatelistyczne poświęcone W.I.Leninowi/ spotkanie klubu zainteresowań PZF Ruch robotniczy - Kraków 18 X 1970" ostemplowana okolicznościowo.

Fi.Cp460
20 PLN
24004

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
24005

Fi.Ck53I
20 PLN
24006

Fi.Ck54
200 PLN
24007

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.128.-).

Fi.Cp467-511
60 PLN
24008

1971 Dzień Znaczka, znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty, sprawiające wrażenie podwójnego druku.

Fi.Cp503
200 PLN
24009

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
24010

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
85 PLN
24011

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.73).

Fi.Ck59
10 PLN
24012

1973 koperta Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", sygnatura X.73, dodatkowo powtarzalna w części nakładu usterka "kółeczko na cyfrą 4 nominału", czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck59
54 PLN
24013

1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja Berbeka.

Fi.Ck59B2
600 PLN