Auction 79. Postal stationery

23614

1920 karta do korespondencji zagranicznej za 40(50) f.

Fi.Cp33
60 PLN
23615

Fi.Cp33
50 PLN
23616

Fi.Cp33
80 PLN
23617

Fi.Cp35I
40 PLN
23618

1920 kartka wydania obiegowego bez hasła propagandowego.

Fi.Cp35I
40 PLN
23619

1920kartka bez hasła propagandowego.

Fi.Cp35I
30 PLN
23620

1920 kartka z hasłem propagandowym E.

Fi.Cp35II
60 PLN
23621

1920 karta do korespondencji zagranicznej za 1(1,25) mk;

karta podwójna do korespondencji zagranicznej 1+1(1,25+1,25) mk;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp36-37
300 PLN
23622

1920 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp37
120 PLN
23623

Fi.Ct11a
200 PLN
23624

1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 20 mk "Siewca" na telegram wysłany 24/2/23 z miejscowości Posada Olchowska do Białej; walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Ct11
105 PLN
23625

1921 kartka z hasłem propagandowym C.

Fi.Cp35I
60 PLN
23626

1921 kartka z Warszawy 22.IV.21 do Wiednia.

Fi.Cp38
20 PLN
23627

1921 całostka z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POCZTOWA.

Fi.Cp38
40 PLN
23628

1921 całostka do obrotu krajowego.

Fi.Cp38
20 PLN
23629

Fi.Cp38
40 PLN
23630

Fi.Cp39I
50 PLN
23631

1921kartka do obrotu krajowego.

Fi.Cp40I
25 PLN
23632

1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
23633

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego za 8+8 mk.

Fi.Cp41
80 PLN
23634

1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk, na telegram wysłany 5/6 z miejscowości Posada Olchowska do Tarnowa; walor w dobrym stanie zachowania (całostka pionowo zgięta).

Fi.Ct13
120 PLN
23635

60 PLN
23636

1925 kartka z kasownikiem Bielsko 2 (na Śląsk) 23.III.25 do Czechosłowacji.

Fi.Cp42
15 PLN
23637

1925 całostka wydania bez sygnatury.

Fi.Cp42
40 PLN
23638

1925 całostka z obiegu pocztowego z Bielska.

Fi.Cp42
15 PLN
23639

1926 kartka bez sygnatury z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp42
10 PLN
23640

1926 kartka z Trzebini 9.X.26 do Wiednia, sygnatura P.Z.G. 76.

Fi.Cp43I
10 PLN
23641

1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 - 26 z obiegu pocztowego z Wisły.

Fi.Cp43I
10 PLN
23642

1926 część nadawcza całostki z sygnaturą 486.

Fi.Cp44A
20 PLN
23643

1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp44IA
60 PLN
23644

1926 kartka z sygnaturą 235-5.000.000-26 z Katowic do Niemiec.

Fi.Cp45
15 PLN
23645

1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia.

Fi.Cp45I
50 PLN
23646

1926 całostka z Mysłowic do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
23647

1926 kartka wysłana z Lędzin

Fi.Cp45I
20 PLN
23648

1926 całostka do obrotu zagranicznego z obiegu z Czyżewa.

Fi.Cp45I
15 PLN
23649

Fi.Cp46
10 PLN
23650

1927 część nadawcza całostki z sygnaturą I-927.

Fi.Cp47A
15 PLN
23651

1928 kartka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
23652

1928 kartka z sygnaturą VIII.1928.

Fi.Cp48
10 PLN
23653

1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928.

Fi.Cp48
10 PLN