The auction will start on 19.04.2024

Auction 110. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
40094

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia Fragment portu, wysłana 25.VI.36 z Żywca do Warszawy; dobry stan zachowania (pionowa fałdka po lewej).

Fi.Cp68
30 PLN
40095

1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934.

Fi.Cp67
40 PLN
40096

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
40097

1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
30 PLN
40098

1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1936)1.000.000., wysłana 21.I.37 z miejscowości Dołhobyczów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp71B
50 PLN
40099

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
40100

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-).

Fi.Cp74B
25 PLN
40101

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 30.XII.38 z miejscowości Wiązowna do Lublina; dobry stan zachowania (lewy górny róg słabszy).

Fi.Cp76
30 PLN
SOLD
40102

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40103

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40104

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40105

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp76
100 PLN
40106

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40107

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno.

Fi.Cp76
90 PLN
SOLD
40108

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40109

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40110

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40111

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp76
100 PLN
40112

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40113

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40114

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

Fi.Cp76
100 PLN
SOLD
40115

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego ze Świdnika koło Lublina

Fi.Cp76
40 PLN
SOLD
40116

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp76
40 PLN
40117

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

Fi.Cp77
220 PLN
40118

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp77
160 PLN
SOLD
40119

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp77
160 PLN
40120

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp77
160 PLN
40121

1938 całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej w Hamtramck, złamany górny prawy róg.

Fi.Cp2II
72 PLN
SOLD
40122

1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie.

Fi.Cp77, 284
150 PLN
SOLD
40123

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania.

Fi.Cp82
80 PLN
40124

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
45 PLN
SOLD
40125

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia).

Fi.Cp85
120 PLN
40126

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
40127

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
40128

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
40129

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34.

Fi.Cp86
35 PLN
40130

1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
45 PLN
40131

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
40132

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
SOLD
40133

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp86
60 PLN