Auction 110. Postal stationery

39974

Fi.Cp20
280 PLN
39975

Fi.Cp21II
1 000 PLN
39976

1919 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp21II
450 PLN
39977

Fi.Cp23
80 PLN
39978

1919 całostka w walucie markowej.

Fi.Cp24
50 PLN
39979

1919 kartka z Bielska 19.1.20 do Warszawy.

Fi.Cp25
15 PLN
39980

1919 rzadka kartka z długością napisu "KARTA POCZTOWA" około 70 mm z charakterystycznym rozmazanym drukiem.

Fi.Cp28
650 PLN
39981

Fi.Cp28
650 PLN
39982

Fi.Cp28
650 PLN
39983

1919 całostka z usuniętym oznaczeniem waluty.

Fi.Cp30a
90 PLN
39984

Fi.Cp30b
90 PLN
39985

Fi.Cp31
90 PLN
39986

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu.

Fi.Cs2II
1 000 PLN
39987

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem ty 3.

Fi.Cs2II
1 200 PLN
39988

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 1 - skrót nominału "hal", lekko uszkodzony prawy górny narożnik i ślady po podklejeniu na odwrocie.

Fi.Cs3I
250 PLN
39989

Fi.Cs3II
50 PLN
39990

Fi.Cs4III
50 PLN
39991

Fi.Cs4IIIt
100 PLN
39992

Fi.Cs4IIIt
50 PLN
39993

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego z Krakowa do Jedlińska, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Fa9
120 PLN
39994

1920 kartka z Torunia 8.3.20 do Niemiec.

Fi.Cp30
20 PLN
39995

Fi.Cp30b
40 PLN
39996

Fi.Cp31
60 PLN
39997

1920 karta do obrotu krajowego za 15 h (usunięte oznaczenie waluty) - znak opłaty liliowy w typie I (typ A wg PZP), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto); bardzo dobry stan zachowania (Fi. 100.-).

Fi.Cp31
100 PLN
39998

1920 całostki w dwóch wariantach napisu propagandowego; bez pogrubień wyrazów i z czterema pogrubionymi.

Fi.Cp32
40 PLN
39999

1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie b.

Fi.Cp32
40 PLN
40000

1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie b, całostka wadliwie wycięta z silnie przesunięty w dół obrazkiem.

Fi.Cp32MK
100 PLN
40001

1920 kartka do obrotu zagranicznego z hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
30 PLN
40002

Fi.Cp33
30 PLN
40003

1920 kartka do obrotu zagranicznego z dwujęzycznym hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
40 PLN
40004

1920 karta do korespondencji zagranicznej za 40(50) f;

karta do korespondencji zagranicznej za 40(50) f dofrankowana w urzędzie pocztowym w związku ze zmianą taryfy;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp33
100 PLN
40005

1920 całostka do obrotu zagranicznego z usterkami druku koło znaku opłaty.

Fi.Cp33
80 PLN
40006

Fi.Cp33
70 PLN
40007

1920 całostka bez hasła propagandowego.

Fi.Cp35I
30 PLN
40008

Fi.Cp35I
50 PLN
40009

1920 kartka z hasłem propagandowym E.

Fi.Cp35II
60 PLN
40010

Fi.Cp35II
30 PLN
40011

1920 całostka z hasłem propagandowym c.

Fi.Cp35II
80 PLN
40012

1920 kartka do korespondencji zagranicznej z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp37
120 PLN
40013

1920 część podwójnej całostki na odpowiedź.

Fi.Cp37B
50 PLN