Auction 110. Postal stationery

40334

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
38 PLN
40335

1950 "groszy" koperta z czerwonym nadrukiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck11
150 PLN
40336

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3B w barwie czarnej.

Fi.Ck12IA
120 PLN
40337

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 9 w barwie czarnej.

Fi.Ck12IA
60 PLN
40338

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
40339

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 14 w barwie czarnej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
40340

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

Fi.Cp106
80 PLN
40341

1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 32, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp109I
400 PLN
40342

1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 31, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp109I
400 PLN
40343

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18B w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
24 PLN
40344

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej.

Fi.Cp110Ib
220 PLN
40345

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

Fi.Cp113III
80 PLN
40346

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 3 w barwie fioletowej.

Fi.Cp117c
140 PLN
40347

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej.

Fi.Cp119Ib
120 PLN
40348

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej.

Fi.Cp121
220 PLN
40349

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej.

Fi.Cp121
220 PLN
40350

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej.

Fi.Cp121I
220 PLN
40351

1950 walka o pokój, całostka.

Fi.Cp123
30 PLN
40352

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 4 w barwie czarnej.

Fi.Cp123
120 PLN
40353

1950 gołąb pokoju.

Fi.Cp123
30 PLN
40354

1950 całostka z hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp124
30 PLN
40355

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
50 PLN
40356

Fi.Cp125-30
200 PLN
40357

Fi.Cp126
20 PLN
40358

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
20 PLN
40359

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
20 PLN
40360

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
40361

1951 Propaganda PKO, na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Cp130
15 PLN
40362

Fi.Ck13
150 PLN
40363

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck13
25 PLN
40364

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-).

Fi.Ck14a
220 PLN
40365

Fi.Ck14ya
35 PLN
40366

Fi.Cp131
20 PLN
40367

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-).

Fi.Ck16I
500 PLN
40368

1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym H, stempelek gumowy typ 5, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck18IIa
80 PLN
40369

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
300 PLN
40370

1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym F, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck18a
80 PLN
40371

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
40372

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
50 PLN
40373

1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954.

Fi.Ck19
30 PLN