Auction 110. Postal stationery

40374

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 8 z hasłem propagandowym 22 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
40375

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 19 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
40376

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 21c z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
40377

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 22 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
40378

1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 19a (Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Łączności w Warszawie) na części karty na odpowiedź z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.5.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
40 PLN
40379

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 20b z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
40380

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 12 z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
40381

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 19a z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
40382

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 13a z hasłem propagandowym 18b z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
40383

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 1 z hasłem propagandowym 21c z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
40384

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 13 z hasłem propagandowym 21c z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
40385

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 16b z hasłem propagandowym 18 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
40386

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 16B z hasłem propagandowym 22 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp136
20 PLN
40387

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 6 z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
40388

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 3 z hasłem propagandowym 20b z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
40389

Fi.Cp136 MK
1 200 PLN
40390

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 12 z hasłem propagandowym 20 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp137
30 PLN
40391

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XI.57.

Fi.Cp138
40 PLN
40392

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą V.58.

Fi.Cp138
40 PLN
40393

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą I.58.

Fi.Cp138
40 PLN
40394

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk (Fi.83.-).

Fi.Cp141-44
80 PLN
40395

Fi.Ck21
40 PLN
40396

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VII-1957, czysta.

Fi.Ck21
50 PLN
40397

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck21
40 PLN
40398

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą V-1961.

Fi.Ck21
60 PLN
40399

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą II-1962.

Fi.Ck21
50 PLN
40400

1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1963.

Fi.Ck21
40 PLN
40401

1957 koperta lotnicza z błędem "brak linii poziomych przy sygnaturze".

Fi.Ck21B1
80 PLN
40402

Fi.Cp145-49
80 PLN
40403

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
40404

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
40405

1958 koperta Tytus Chałbiński wysłana 28.5.60 z miejscowości Łubnice do Cieplic Śląskich, dobry stan zachowania.

Fi.CK25
40 PLN
40406

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
40407

Fi.Cp150-61
140 PLN
40408

1958 wycinanki ludowe, całostka z sygnaturą drugiego nakładu XI.58.

Fi.Cp151I
90 PLN
40409

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
40410

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
40411

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
40412

Fi.Cp165MK
500 PLN
40413

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN