The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 110. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
40254

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i krakowskim typem nadruku.

Fi.Cp110I
100 PLN
40255

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i krakowskim typem nadruku.

Fi.Cp110IAb
100 PLN
40256

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i krakowskim typem nadruku.

Fi.Cp110IAb
100 PLN
40257

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 i krakowskim typem nadruku.

Fi.Cp110IAc
350 PLN
40258

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 i krakowskim typem nadruku.

Fi.Cp110IBa
100 PLN
40259

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i krakowskim typem nadruku.

Fi.Cp110IBb
100 PLN
40260

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110II
65 PLN
40261

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i Łódzkim typem nadruku.

Fi.Cp110II
120 PLN
40262

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i łódzkim typem nadruku.

Fi.Cp110IIa
150 PLN
40263

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku.

Fi.Cp110IIb
150 PLN
40264

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
40265

1949 wydanie prowizoryczne, trzy całostki z nadrukiem typ 2 z sygnaturą na trzech odmianach kartonu.

Fi.Cp111A
200 PLN
40266

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp111A
75 PLN
SOLD
40267

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp111B
75 PLN
SOLD
40268

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie szarym.

Fi.Cp111B
75 PLN
40269

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie szarawobiałym.

Fi.Cp111BII
75 PLN
40270

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, karton kremowoszary gładki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp112
60 PLN
SOLD
40271

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112II
85 PLN
40272

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112II
170 PLN
SOLD
40273

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112II
150 PLN
40274

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp112III
55 PLN
SOLD
40275

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

Fi.Cp112III
70 PLN
40276

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
125 PLN
SOLD
40277

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan.

Fi.Cp116
45 PLN
40278

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
40279

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
40280

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
40281

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
40282

1949 wydanie prowizoryczne, dwie całostki z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII.47 na dwóch odmianach kartonu.

Fi.Cp119
100 PLN
SOLD
40283

1949 wydanie prowizoryczne, dwie całostki z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII.48 na dwóch odmianach kartonu.

Fi.Cp119
100 PLN
SOLD
40284

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
40285

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
40286

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp119
40 PLN
40287

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119Ia
80 PLN
40288

1949 wydanie prowizoryczne, karty 103 z sygnaturami VIII 47 i VIII 48 z czerwonymi nadrukami typu 7 oraz hasłami propagandowymi: 16a (VIII 48) i 16b (VIII 47); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp119Ia-b
200 PLN
SOLD
40289

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
40290

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
40291

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
80 PLN
40292

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
80 PLN
40293

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN