Auction 109. Postal stationery

29751

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 5 "CENA 75 GR", napis "CENA 95 GR" antykwą, klapa zaokrąglona, hasło propagandowe G; dofrankowana i wysłana -8.-3.59 z Zakopanego do Warszawy, znaki opłaty skasowane stemplem okolicznościowym "ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA ZAKOPANE 7-13.III.1956"; dobry stan zachowania.

Fi.Ck18IIIa
50 PLN
29752

Fi.Ck18a
300 PLN
29753

Fi.Ck18a
60 PLN
29754

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem.

Fi.Ck18a
60 PLN
29755

1953 koperta z hasłem propagandowym E, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
29756

1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
29757

1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
29758

1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
29759

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
29760

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości.

Fi.Ck14I
120 PLN
29761

Fi.Ck14IIINp
1 500 PLN
29762

Fi.Ck16INo
1 000 PLN
29763

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck18IIIa
100 PLN
29764

1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954 z obiegu pocztowego z Warszawy, stempel okolicznościowy V Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina.

Fi.Ck19
30 PLN
29765

1954 koperta lotnicza z sygnatura VI-1954.

Fi.Ck19
25 PLN
29766

1954 koperta lotnicza z sygnatura VII-1955.

Fi.Ck19
40 PLN
29767

Fi.Cp130MK
700 PLN
29768

Fi.Cp130MK/131MK
700 PLN
29769

Fi.Cp132A
40 PLN
29770

Fi.Cp136
40 PLN
29771

Fi.Cp136
50 PLN
29772

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 18.

Fi.Cp136III
120 PLN
29773

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1.

Fi.Cp136III
120 PLN
29774

Fi.Cp136MK
700 PLN
29775

Fi.Cp137II
200 PLN
29776

Fi.Cp.138a
20 PLN
29777

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą V.58 i plamą pod napisem POCZTOWA.

Fi.Cp138
60 PLN
29778

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.57.

Fi.Cp138
40 PLN
29779

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą III.57.

Fi.Cp138
40 PLN
29780

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą VI.56.

Fi.Cp138
113 PLN
29781

Fi.Cp138
40 PLN
29782

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.56.

Fi.Cp138
117 PLN
29783

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą I.56.

Fi.Cp138
40 PLN
29784

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
40 PLN
29785

1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie.

Fi.Cp139-40
12 PLN
29786

Fi.Ck13
200 PLN
29787

Fi.Ck13
250 PLN
29788

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic i stemplem prowizorycznym nowej wartości z 1954 roku, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132
180 PLN
29789

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132
150 PLN
29790

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk (Fi.83.-).

Fi.Cp141-44
80 PLN