Auction 109. Postal stationery

29871

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-).

Fi.Cp223I-III
40 PLN
29872

Fi.Ck36
30 PLN
29873

1963 koperta koga fryzyjska, sygnatura IX.63, czysta, słabszy stan zachowania.

Fi.Ck37
40 PLN
29874

1963 koperta koga fryzyjska, koperta z sygnaturą X.63.

Fi.Ck37
50 PLN
29875

1963 rocznik całostek obejmujący 48 kartki w tym; Cp232 i Cp232I, Cp233 z sygnaturą XII.62, III.63, XII.63 i VI.63, Cp233I i Cp233II z wszystkimi hasłami propagandowymi, Cp234, Cp236, Cp239-240 z wszystkimi odmianami.

Fi.Cp224-42
160 PLN
29876

Fi.Cp224-42
280 PLN
29877

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64.

Fi.Cp233
40 PLN
29878

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64.

Fi.Cp233
40 PLN
29879

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64.

Fi.Cp233
40 PLN
29880

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

Fi.Cp233
30 PLN
29881

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63.

Fi.Cp233
30 PLN
29882

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.226.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
110 PLN
29883

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
29884

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
15 PLN
29885

1964 kartka lotnicza, całostka z niebieską plamą na znaku opłaty, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp247
100 PLN
29886

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
29887

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
29888

1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą I.1967.

Fi.Ck41
70 PLN
29889

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
140 PLN
29890

1965 barbakan warszawski, koperta z sygnaturą VII.66.

Fi.Ck42
30 PLN
29891

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
29892

1965 700-lecie Warszawy, całostka z uszkodzonym III w sygnaturze III.65.

Fi.Cp275B1
50 PLN
29893

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą VIII.65 i hasłem propagandowym 63.

Fi.Cp275I
30 PLN
29894

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą VIII.65 i hasłem propagandowym 61a.

Fi.Cp275I
35 PLN
29895

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą III.66 i hasłem propagandowym 65.

Fi.Cp275II
45 PLN
29896

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą III.69 i hasłem propagandowym 68.

Fi.Cp275III
30 PLN
29897

Fi.Cp283-91
50 PLN
29898

1966 rocznik całostek obejmujący 22 kartki w tym; Cp305I i Cp305II.

Fi.Cp294-314
45 PLN
29899

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

Fi.Cp294-314
50 PLN
29900

1966 10-lecie Instytutu Badań Jądrowych w Dubnej, całostka bez druku barwy żółtej z obiegu pocztowego.

Fi.Cp308
600 PLN
29901

1966 500-lecie Pokoju Toruńskiego, kartka bez druku barwy czarnej z obiegu pocztowego.

Fi.Cp313
800 PLN
29902

1967 most Poniatowskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII.66.

Fi.Ck43
60 PLN
29903

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.259,50).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
140 PLN
29904

1967 Akademia Górnicza w Kielcach, koperta z sygnaturą VI.67.

Fi.Ck44
60 PLN
29905

1967 koperta lotnicza "Ptasie pióro" z sygnaturą I-68.

Fi.Ck45
40 PLN
29906

1967 koperta lotnicza "Ptasie pióro", koperta z sygnatura VI-67.

Fi.Ck45
20 PLN
29907

1967 koperta lotnicza bez druku barwy czarnej - brak rysunku pióra i napisu POLSKA, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Ck45B1
600 PLN
29908

1967 koperta lotnicza bez druku barwy fioletowej, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck59MK
600 PLN
29909

1967 koperta lotnicza z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck59MK
100 PLN
29910

1967 rocznik całostek obejmujący 55 kartki w tym; Cp316 z sygnaturą XII.66, I.68, VI.69, I.70, X.70 i I.71, bez kartek Cp316I-III.

Fi.Cp315-64
90 PLN