The new auction will start soon

Auction 109. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29991

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
29992

1977 ochrona zabytków - Olsztyn, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp663
40 PLN
29993

1977 ochrona zabytków - zamek książąt pomorskich w Szczecinie, całostka z sygnaturą III.79.

Fi.Cp664
50 PLN
29994

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77.

Fi.Cp664
40 PLN
29995

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp664
40 PLN
29996

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77.

Fi.Cp664
40 PLN
29997

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp664
40 PLN
29998

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
29999

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą II.78.

Fi.Cp668
40 PLN
30000

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
30001

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

Fi.Cp702K
80 PLN
30002

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
50 PLN
30003

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN
30004

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
30 PLN
SOLD
30005

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
30006

1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego.

Fi.Cp741
50 PLN
30007

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
30008

1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1981 - 1.000.000.

Fi.Ck64I
30 PLN
SOLD
30009

1980 karta nakładu z 1978 roku z prywatnym dodrukiem - "CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP im.Bohaterów Warszawy 21.IX.1980 VI HARCERSKI FESTYN MŁODZIEŻY SZKOLNEJ"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp712
20 PLN
30010

1980 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanym tekstem na odwrocie.

Fi.Cp749I
40 PLN
30011

1980 karta z prywatnym dodrukiem - "Nadanie imienia Henryka Sienkiewicza Siedleckiej Chorągwi Z.H.P Okrzeja 21.09.80 r."; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp750
30 PLN
30012

1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, całostka z nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Żilinie.

Fi.Cp753I
40 PLN
30013

1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet.

Fi.Cp753K
40 PLN
30014

1980 30-lecie PZF, karnet.

Fi.Cp755K
90 PLN
30015

1980 karnet - II Wystawa Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, niewielki nakład - 700 sztuk! bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp766K
500 PLN
30016

1980 wystawa projektów polskiego znaczka pocztowego, karnet.

Fi.Cp766K
150 PLN
30017

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
30018

1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA I SPORT-POLONIA '81 Z OKAZJI IV POLONIJNYCH IGRZYSK SPORTOWYCH W KRAKOWIE 13-19.VII.1981"; temat - SPORT.

Fi.Cp735
20 PLN
30019

1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna 70-lecie 3. Krakowskiej Drużyny Harcerskiej im.Kazimierza Pułaskiego 11-18.XI.1981"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp735
20 PLN
30020

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp780I
40 PLN
30021

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 1, gwarancja Pelczar.

Fi.751B
250 PLN
SOLD
30022

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 3, gwarancja Pelczar.

Fi.764B
250 PLN
SOLD
30023

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 2, gwarancja Pelczar.

Fi.781B
250 PLN
SOLD
30024

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
30025

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 4, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp762B
500 PLN
SOLD
30026

1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania.

Fi.Cp807, 807I, 807II
240 PLN
30027

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
30028

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "II Sympozjum Filatelistyczne z cyklu: "Społeczne Problemy Filatelistyki" n.t. "Droga młodego filatelisty do sukcesu filatelistycznego" Bydgoszcz, 12-13.11.1983 r.".

Fi.Cp821
20 PLN
30029

1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet.

Fi.Cp826K
15 PLN
30030

1983 90. lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet.

Fi.Cp826K
12 PLN