Auction 109. Postal stationery

29471

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
29472

Fi.Cp86
50 PLN
29473

Fi.Cp86
50 PLN
29474

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
29475

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
50 PLN
29476

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
29477

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 z błędem "dodatkowa kreska w sygnaturze".

Fi.Cp86B6
200 PLN
29478

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
29479

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp86
60 PLN
29480

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

Fi.Cp86
60 PLN
29481

Fi.Cp86
60 PLN
29482

Fi.Cp86
60 PLN
29483

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

Fi.Cp86
60 PLN
29484

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
60 PLN
29485

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

Fi.Cp86
60 PLN
29486

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
29487

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
29488

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp86
60 PLN
29489

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp86
60 PLN
29490

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp86
188 PLN
29491

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
29492

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
60 PLN
29493

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
60 PLN
29494

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp86
60 PLN
29495

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp86
60 PLN
29496

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
29497

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
65 PLN
29498

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
29499

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 42 - Romańszczyzna: ŁĘCZYCA (woj. łódzkie) Portal kościoła parafialnego Św.Aleksego; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
29500

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 44 - Gotyk: WIŚLICA (woj. kieleckie) Wnętrze Kolegiaty; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
29501

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 47 - Renesans (budownictwo świeckie): BARANÓW (woj. lwowskie) Dziedziniec zamku; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
120 PLN
29502

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 50 - Barok (budownictwo świeckie): WILNO Fragment Uniwersytetu Stefana Batorego i kościoła Św.Jana.; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
140 PLN
29503

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm: BEJSCE (woj. kieleckie) Dwór z końca XVIII wieku - widok od strony zajazdu; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
29504

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 45.

Fi.Cp86
60 PLN
29505

Fi.Cp86
60 PLN
29506

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44.

Fi.Cp86
60 PLN
29507

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43.

Fi.Cp86
60 PLN
29508

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59.

Fi.Cp86
60 PLN
29509

Fi.Cp86
60 PLN
29510

Fi.Cp86
60 PLN