The new auction will start soon

Auction 109. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29951

1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 2.12.72 miejscowo w Warszawie, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cfk1
100 PLN
29952

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
29953

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73.

Fi.Ck56
50 PLN
29954

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.74.

Fi.Ck56
50 PLN
SOLD
29955

1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp526aMK
550 PLN
29956

1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp526bMK
550 PLN
29957

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą X.74.

Fi.Cp547
50 PLN
SOLD
29958

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.73.

Fi.Cp547
40 PLN
29959

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.75.

Fi.Cp547
50 PLN
29960

1972 ochrona zabytków - Drzwi Płockie, całostka z sygnaturą VIII.76.

Fi.Cp658
40 PLN
SOLD
29961

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
29962

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, koperta z brakiem druku barwy szarej i niebieskiej, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck58B2
800 PLN
29963

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, druk dwustronny, na froncie z brakiem druku wszystkich barw, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck58MK
1 000 PLN
29964

1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest Wysocki.

Fi.Ck59B2
450 PLN
29965

1973 ŚWF "Polska 73", Mk makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck59B2
550 PLN
29966

1973 X Kongres Stronnictwa Demokratycznego, karnet dla delegatów.

Fi.Cp551K
300 PLN
29967

1973 Międzynarodowy Młodzieżowy Maraton Filatelistyczny, całostka z brakiem druku barw, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp552MK
500 PLN
29968

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
29969

1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp599I
30 PLN
SOLD
29970

1974 alert ZHP, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy czarnej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp604
800 PLN
29971

1974 WF "Warszaw XXX", kartka makulaturowa z odwróconym drukiem barwy czarnej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp613MK
800 PLN
29972

1974 30-lecie SB i MO, kartka makulaturowa bez druku barwy jasnoniebieskiej, kartka zaplamiona w narożniku, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp618MK
400 PLN
29973

1974 100-lecie urodzin Józefa Brudzińskiego, całostka z częściowym nie dodrukiem barwy czarnej - uszkodzony znak opłaty, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp624MK
100 PLN
29974

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
29975

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp629I
30 PLN
SOLD
29976

1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IV.76.

Fi.Cp633
40 PLN
29977

1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IX.75.

Fi.Cp633
40 PLN
29978

1975 ochrona zabytków - Zamość, całostka z sygnaturą IX.75.

Fi.Cp634
40 PLN
29979

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp635II
40 PLN
29980

1975 Święto Prasy Młodzieżowej i Sportowej, całostka z wydrukowanym napisem na rewersie z obiegu pocztowego.

Fi.Cp637I
27 PLN
SOLD
29981

1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1979) 1.000.000.

Fi.Ck61
50 PLN
SOLD
29982

1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1978) 1.040.000.

Fi.Ck61
40 PLN
29983

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
29984

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
30 PLN
SOLD
29985

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
20 PLN
29986

1976 karty z prywatnym dodrukiem - "XV Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF "DZIEŃ ZNACZKA" Warszawa, 3.X.1976 r. XX lat obchodów DNIA ZNACZKA w Polsce 1956-1976", skasowane datownikiem okolicznościowym; temat - ARCHITEKTURA.

Fi.Cp658
50 PLN
29987

1976 ochrona zabytków - drzwi płockie, całostka z sygnaturą VIII.77.

Fi.Cp658
40 PLN
29988

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II kw. 1979.

Fi.Ck62
50 PLN
29989

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 1976. 6000.000.

Fi.Ck62
40 PLN
29990

1977 ochrona zabytków - Lublin, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp662
40 PLN