Auction 109. Postal stationery

29551

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp87
150 PLN
29552

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

Fi.Cp87
150 PLN
29553

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

Fi.Cp87
150 PLN
29554

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36.

Fi.Cp87
150 PLN
29555

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

Fi.Cp87
150 PLN
29556

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

Fi.Cp87
150 PLN
29557

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

Fi.Cp87
150 PLN
29558

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41.

Fi.Cp87
150 PLN
29559

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

Fi.Cp87
150 PLN
29560

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44.

Fi.Cp87
150 PLN
29561

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp87
150 PLN
29562

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47.

Fi.Cp87
150 PLN
29563

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp87
150 PLN
29564

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp87
150 PLN
29565

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp87
150 PLN
29566

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

Fi.Cp87
150 PLN
29567

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

Fi.Cp87
150 PLN
29568

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55.

Fi.Cp87
150 PLN
29569

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56.

Fi.Cp87
150 PLN
29570

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57.

Fi.Cp87
150 PLN
29571

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp87
150 PLN
29572

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp87
150 PLN
29573

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska Curie.

Fi.Cp87
200 PLN
29574

Fi.Cp87
200 PLN
29575

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp87
200 PLN
29576

Fi.Cp87
200 PLN
29577

Fi.Cp87 il.62
3 200 PLN
29578

Fi.Cp88
50 PLN
29579

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp88
50 PLN
29580

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 11.

Fi.Cp88
50 PLN
29581

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 czystych całostek ze wszystkimi ilustracjami, bardzo dobry stan zachowania (katalog Fischer 1.920.-).

Fi.Cp88
1 800 PLN
29582

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Bejsce; litery nadruku cienkie, czysta (na odwrocie przebarwienia).

Fi.Cp89I
120 PLN
29583

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.37 - Jacek Malczewski; litery nadruku cienkie, czysta.

Fi.Cp89I
200 PLN
29584

Fi.CfpU4
160 PLN
29585

Fi.Cfpu
300 PLN
29586

Fi.Cp92I
150 PLN
29587

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a - "W KAŻDEJ WSI - CZYTELNIA", karta wysłana 23.6 z Piotrkowa Trybunalskiego do Łodzi (Fi.180.-); dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta).

Fi.Cp92II
120 PLN
29588

Fi.Cp93
60 PLN
29589

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny.

Fi.Cp95AI
30 PLN
29590

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp95AIIx
20 PLN