The new auction will start soon

Auction 109. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29631

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek Cp117 z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp117
180 PLN
29632

1949 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie.

Fi.Cp119
40 PLN
29633

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
29634

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
29635

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
29636

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
29637

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
29638

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (ilustracja 4 - Aleksander Gierymski) z czarnym nadrukiem typu 14, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
80 PLN
29639

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
29640

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 19.

Fi.Cp121
80 PLN
29641

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 15.

Fi.Cp121
80 PLN
29642

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 20.

Fi.Cp121
70 PLN
29643

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 13.

Fi.Cp121
70 PLN
29644

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 4.

Fi.Cp121
70 PLN
29645

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 6.

Fi.Cp121
70 PLN
29646

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 6.

Fi.Cp121
70 PLN
29647

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 22.

Fi.Cp121
70 PLN
29648

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 20 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
40 PLN
29649

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
40 PLN
29650

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 22 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
40 PLN
29651

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
40 PLN
29652

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 7 z obiegu pocztowego, kartka złamana w połowie.

Fi.Cp121
30 PLN
29653

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
200 PLN
29654

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Leona Wyczółkowskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
100 PLN
29655

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
100 PLN
29656

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 5.

Fi.Cp121I
80 PLN
29657

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 14.

Fi.Cp121I
80 PLN
29658

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 9.

Fi.Cp121II
80 PLN
29659

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 17.

Fi.Cp121II
80 PLN
29660

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
SOLD
29661

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
29662

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
29663

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 14.

Fi.Cp121II
80 PLN
29664

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 11.

Fi.Cp121II
80 PLN
SOLD
29665

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 5.

Fi.Cp121II
80 PLN
29666

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
250 PLN
29667

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
250 PLN
29668

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 21.

Fi.Cp121III
210 PLN
SOLD
29669

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
45 PLN
29670

1950 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zadrukowany czarną belką, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka poufna, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar.

Fi.Cfpu
500 PLN