The new auction will start soon

Auction 109. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29791

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp144
50 PLN
29792

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
30 PLN
29793

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
29794

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą X-1958.

Fi.Ck21
25 PLN
29795

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
29796

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
29797

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
29798

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
29799

1958 rocznik obejmujący 12 całostek.

Fi.Cp150-61
70 PLN
29800

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
29801

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
29802

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
29803

1958 400-lecie poczty polskiej, kartka makulaturowa bez druku barwy brązowej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp160MK
500 PLN
29804

1958 pierwszy tom monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe", 118 stron plus tablice z czarno - białymi ilustracjami.


100 PLN
29805

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
29806

1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury.

Fi.Cp165MK
500 PLN
29807

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
29808

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
29809

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
29810

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
29811

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
29812

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
29813

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; wysłana 12.2.67 z miejscowości Postolin do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.160.-).

Fi.Cp178a
140 PLN
SOLD
29814

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
29815

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
29816

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X-60 z obiegu pocztowego nadana w pośrednictwie pocztowym Mikołajki Statek Żeglugi Mazowieckiej

Fi.Cp179
60 PLN
29817

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp179
50 PLN
29818

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp179
50 PLN
29819

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp179
50 PLN
29820

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

Fi.Cp179
118 PLN
SOLD
29821

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60.

Fi.Cp179
20 PLN
29822

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
29823

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp180
40 PLN
SOLD
29824

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp180
50 PLN
29825

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp180
40 PLN
SOLD
29826

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp180
80 PLN
29827

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp180
40 PLN
SOLD
29828

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

Fi.Cp180
50 PLN
SOLD
29829

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp180
30 PLN
29830

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp181
50 PLN