Auction 109. Postal stationery

29391

1934 godło państwowe, karta za 25 gr, czysta, dobry stan zachowania.

Fi.Cp66
80 PLN
29392

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie).

Fi.Cp68
20 PLN
29393

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
30 PLN
29394

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
29395

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

Fi.Cp68
100 PLN
29396

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
29397

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
100 PLN
29398

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
29399

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

Fi.Cp68
90 PLN
29400

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp68
100 PLN
29401

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów.

Fi.Cp68
100 PLN
29402

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
29403

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
100 PLN
29404

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
29405

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp68
100 PLN
29406

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp68
100 PLN
29407

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
29408

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
29409

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp68
100 PLN
29410

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp68
100 PLN
29411

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
29412

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
29413

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

Fi.Cp68
100 PLN
29414

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
29415

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - PIENINY Sokolica, wysłana 11.II.37 z Proszowic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
30 PLN
29416

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 6 V 36 ze Lwowa do Warszawy, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA PRZYJMUJE LISTY WAGI DO 2 KG" + "ROZMOWY MIĘDZYNARODOWE PO 3 MIN KAŻDA NASTĘPNA MINUTA TYLKO 1/3 OPŁATY" Lwów 2 z wyróżnikiem "*a*" (Myślicki 36 104); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
29417

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
50 PLN
29418

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
50 PLN
29419

1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc.

Fi.Cp71B
40 PLN
29420

Fi.Ck9
30 PLN
29421

1937 koperta lotnicza.

Fi.Ck9
30 PLN
29422

1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy.

Fi.Cp71A
50 PLN
29423

Fi.Cp71B
30 PLN
29424

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp73
50 PLN
29425

1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Lwowa 30.XII.37, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O.

Fi.Cp74
80 PLN
29426

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp74
150 PLN
29427

Fi.Cp74B
25 PLN
29428

1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936.

Fi.Cp75
60 PLN
29429

1937 zamek w Mirze, całostka z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
35 PLN
29430

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp76
100 PLN