The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 109. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29351

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp57
150 PLN
29352

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta dofrankowana i wysłana 6.X.1935 z urzędu Warszawa 2 do Kielc (opłata niezgodna z taryfą - 20 gr zamiast 15 gr - prawdopodobnie kartę dofrankowano przed obniżeniem taryfy), znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "TYDZIEŃ SZKOŁY POWSZECHNEJ/ 2-8.X.35r./ ZŁÓŻ GROSZ NA BUDOWĘ/ PUBLICZNYCH SZKÓŁ POWSZECHNYCH" (Myślicki 35 118).

Fi.Cp58IIa
50 PLN
29353

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; karta wysłana 10.1 ze Skarżyska-Kamiennej do Warszawy; minimalnie słabszy stan zachowania (lewy górny narożnik złamany, nadgięcia).

Fi.Cp59
40 PLN
29354

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.300.-).

Fi.Cp60
150 PLN
29355

1934 całostka wydania prowizorycznego z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp60
200 PLN
SOLD
29356

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią nie zagięta w połowie, słabszy stan zachowania jak na ilustracji.

Fi.Cp60
220 PLN
29357

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 z obiegu pocztowego z Żywca.

Fi.Cp61
40 PLN
29358

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61
25 PLN
29359

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
29360

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 i nadrukiem typ II.

Fi.Cp61II
420 PLN
SOLD
29361

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 5 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
29362

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
29363

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
29364

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62
35 PLN
29365

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62, 251, 252
40 PLN
29366

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego ze stemplem Kościan

Fi.Cp62, 253
50 PLN
29367

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ I.

Fi.Cp62I
585 PLN
SOLD
29368

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ I.

Fi.Cp62I
487 PLN
SOLD
29369

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 i nadrukiem typ I.

Fi.Cp62I
605 PLN
SOLD
29370

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
29371

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
SOLD
29372

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 1 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
29373

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
29374

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
29375

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 32 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
SOLD
29376

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
29377

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
29378

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
29379

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
29380

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp63
300 PLN
29381

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
40 PLN
SOLD
29382

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 8 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
40 PLN
29383

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
29384

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
29385

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
29386

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
29387

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
SOLD
29388

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
29389

1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-).

Fi.Cp65A
40 PLN
29390

1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
60 PLN