Auction 109. Postal stationery

29311

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
29312

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków Kościół Panny Marji i Sukiennice, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 12 IV 32 z Radomia d Wierzbnika; dobry stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
29313

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 27.1.32 z Chełmży do miejscowości Ruszelczyce; minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp50Ia
30 PLN
29314

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, parka nie rozciętych całostek z arkusza drukarskiego zawierającego całostki z wszystkimi ilustracjami, z ilustracjami nr 19 i 23 z sygnaturą VII-1931 z stemplem "WZÓR" na znakach opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, minimalne zagniecenia, same takie całostki są rzadkie, a nierozcięta parka unikatowa, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50Ia WZÓR
3 000 PLN
29315

1932 całostka z sygnaturą III-1933 i hasłem propagandowym 1 z obiegu pocztowego z a agencji pocztowej Przeciszów.

Fi.Cp51
20 PLN
29316

1932 całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego z Kamienia Koszyckiego.

Fi.Cp51
30 PLN
29317

1932 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 20 gr, sygnatura M.P.i T.(IX-1933)500.000., przesłana 10.VIII.34 miejscowo we Lwowie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym PACZKI ŻYWNOŚCIOWE wyróżnik "a" (Myślicki 32 112); bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp52A
50 PLN
29318

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938;

druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932, adresowany do Oszmiany, znak opłaty skasowany 25.10.1938 datownikiem "WILNO 1" z wyróżnikiem "j";

druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932;

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka);

na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka (Fi.450.-).

Fi.Cp53-54
500 PLN
29319

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
29320

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp55
80 PLN
29321

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp55
80 PLN
29322

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp55
80 PLN
29323

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp55
80 PLN
29324

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
29325

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 8 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
25 PLN
29326

Fi.Cp55
100 PLN
29327

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
29328

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
29329

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
29330

Fi.Cp56
80 PLN
29331

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 27.

Fi.Cp56
100 PLN
29332

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp56
100 PLN
29333

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp56
100 PLN
29334

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp56
100 PLN
29335

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp56
100 PLN
29336

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp56
100 PLN
29337

Fi.Cp57
90 PLN
29338

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23.

Fi.Cp57
120 PLN
29339

Fi.Cp57
120 PLN
29340

Fi.Cp57
120 PLN
29341

Fi.Cp57
120 PLN
29342

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29.

Fi.Cp57
120 PLN
29343

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp57
120 PLN
29344

Fi.Cp57
120 PLN
29345

Fi.Cp57
120 PLN
29346

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp57
120 PLN
29347

Fi.Cp57
120 PLN
29348

Fi.Cp57
120 PLN
29349

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp57
120 PLN
29350

Fi.Cp57
150 PLN