Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
44201 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 20 zł w parce pionowej, górny z błędem na poz.44 "przerwane 2 w nominale"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3013 B2 Mi.3161 |
| 40 PLN | |
44202 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3013 B2 |
| 20 PLN | |
44203 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 20 zł w parce pionowej, górny z błędem na poz.21 "ścięta prawa nóżka K w POLSKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3013 B4 Mi.3161 |
| 40 PLN | |
44204 |
| 15 PLN | |
44205 |
1988 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "ścięta prawa nóżka K w POLSKA". | Fi.3013B4 Mi.3161 |
| 20 PLN | |
44206 |
| 60 PLN | |
44207 |
1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z zdwojonym drukiem głowy i przesuniętą perforacją, gwarancja jako druk podwójny Wysocki. | Fi.3015MK Mi.3168 |
| 350 PLN | |
44208 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
44209 |
| 80 PLN | |
44210 |
| 20 PLN | |
44211 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 15 PLN | |
44212 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, prawy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 30 PLN | |
44213 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, górny znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
44214 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3020B1 |
| 20 PLN | |
44215 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 15 zł (Ignacy Daszyński) z błędem na poz.31 "ścięte k w Polska", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3021 B2 Mi.3169 |
| 40 PLN | |
44216 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek z podobizna Wojciecha Korfantego bez druku barwy czerwonej i czarnej. | Fi.3025MK1 Mi.3173 |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
44217 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 200 zł z marszałkiem Józefem Piłsudskim na ilustrowanej kopercie skasowany 11.11 stemplem okolicznościowym "70-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI". | Fi.3027 Mi.3175 |
| 30 PLN | |
44218 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek z niespasowanym drukiem barw sprawiającym wrażenie druku podwójnego, gwarancja i opis. | Fi.3027MK Mi.3175 |
| 65 PLN | |
44219 |
1988 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach złożonych w połowie. | Fi.3030- ark. Mi.3178-9 |
| 120 PLN | |
44220 |
1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3036-41 ark. Mi.3184-9 |
| 200 PLN | |
44221 |
| 40 PLN | |
44222 |
1988 Jerzy Kukuczka, blok z prywatnym nadrukiem żałobnym z datą śmierci alpinisty. | Fi.bl.136 Mi.Bl.106 |
| 20 PLN | |
44223 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
44224 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
44225 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 |
| 40 PLN | |
44226 |
| 70 PLN | |
44227 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.137 FDC Mi.Bl.107 |
| 100 PLN | |
44228 |
| 100 PLN | |
44229 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "Jaruzel musi odejść" Poczta Uśmiechu, zielony znaczek za 270 zł "człowiek z żelazem" w formie bloczka. | |
| 30 PLN | |
44230 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "Medal za wytrwałość w pracy o ideały Solidarności" Poczta ROiP (Ruch Odwaga i Prawda) i ZNOW (Związkowa Niezależna Oficyna Wydawnicza), narożnikowa parka znaczków za 100 zł przedstawiających awers i rewers medalu. | |
| 40 PLN | |
44231 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "50 Lat Walki o Niepodległość" (3) Poczta Konfederacji Polski Niepodległej, znaczek za 50 zł "1940-1942 Związek Walki Zbrojnej". | |
| 20 PLN | |
44232 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
44233 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "Pakt Ribbentrop-Mołotow - Czwarty rozbiór Polski" Samorządna Rzeczpospolita-Poczta Solidarność, ARKUSZ DRUKARSKI składający się z trzech nieząbkowanych poziomych pasków trzyznaczkowych (20zł + 50zł + 30zł); rzadki walor, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
44234 |
1989 rocznik kopert FDC (bez bl.: 138I(94I), 138II(94II), 139A(95A), 139B(95B); Fi.67,80). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 70 PLN | |
44235 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 80 PLN | |
44236 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.140.-). | Fi.3047 Mi.3195 |
| 80 PLN | |
44237 |
1989 45-lecie MO i SB, parka znaczków z błędem perforacji w postaci braku jednego ząbka w perforacji poziomej. | Fi.3063 Mi.3211 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
44238 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, prawy górny znaczek z błędem "przerwa w linii rzeki Dives", nie katalogowane. | Fi.3065B Mi.3213 |
| 25 PLN | |
44239 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z błędem "przerwa w linii rzeki Laizon", gwarancja i opis Walocha. | Fi.3065B1 Mi.3213 |
| 30 PLN | |
44240 |
| 25 PLN | |