Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
44121

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
44122

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 385 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
44123

1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.68,20).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
44124

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
45 PLN
44125

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 "kolec na prawym przednim kole", poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
44126

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "uszkodzone A".

Fi.2818B1
Mi.2966
25 PLN
44127

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty).

Fi.2819 B1, B2, B
Mi.2967
80 PLN
44128

Fi.2819B1
Mi.2967
10 PLN
44129

1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2819B1
Mi.2967
25 PLN
44130

1985 Polskie ludowe instrumenty muzyczne (II), znaczki za 5 zł w czworobloku, prawy górny z błędem na poz.40 "uszkodzona korona lewego drzewa", lewy górny z błędem na poz.39 "wyszczerbione lewe ramię krzyż i pień drzewa z lewej strony"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2831 B4 + B
Mi.2979
60 PLN
44131

Fi.2838MK
Mi.2986
200 PLN
44132

Fi.2838MK
Mi.2986
90 PLN
44133

Fi.2838MK
Mi.2986
175 PLN
44134

1985 głowy wawelskie, znaczek z niespasowanym wzajemne przesunięcie druku walca konturującego i cieniującego - przypomina podwójny druk, gwarancja eksperta PZF. W tym wydaniu błąd występuje w 2 odmianach : przesunięcia w poziomie i w pionie. Przesunięcie w pionie,mimo że jest mniej efektowna, jest rzadsze.

Fi.2838MK
Mi.2986
125 PLN
44135

Fi.2841MK
Mi.2989
30 PLN
44136

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
44137

1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN
44138

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
44139

25 PLN
44140

25 PLN
44141

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN
44142

20 PLN
44143

30 PLN
44144

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej.

25 PLN
44145

30 PLN
44146

30 PLN
44147

25 PLN
44148

65 PLN
44149

1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
44150

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
44151

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
44152

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z niespasowanym drukiem barw.

Fi.2880MK
Mi.3028
250 PLN
44153

Fi.2881-4 ark.
Mi.3029-32
200 PLN
44154

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
44155

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
44156

Fi.2918MK
Mi.3066
75 PLN
44157

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99
20 PLN
44158

Fi.bl.129 (85) B1
Mi.Bl.99
40 PLN
44159

10 PLN
44160

120 PLN