Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
44121 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
44122 |
| 240 PLN | |
44123 |
| 70 PLN | |
44124 |
| 45 PLN | |
44125 |
| 80 PLN | |
44126 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "uszkodzone A". | Fi.2818B1 Mi.2966 |
| 25 PLN | |
44127 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty). | Fi.2819 B1, B2, B Mi.2967 |
| 80 PLN | |
44128 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 10 PLN | |
44129 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 25 PLN | |
44130 |
1985 Polskie ludowe instrumenty muzyczne (II), znaczki za 5 zł w czworobloku, prawy górny z błędem na poz.40 "uszkodzona korona lewego drzewa", lewy górny z błędem na poz.39 "wyszczerbione lewe ramię krzyż i pień drzewa z lewej strony"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2831 B4 + B Mi.2979 |
| 60 PLN | |
44131 |
1985 głowy wawelskie, dwa znaczki z niedopasowanym drukiem barw; jeden w poziomie, drugi w pionie. Przesunięcie w pionie, mimo że mniej efektowne niż poziome jest rzadsze. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 200 PLN | |
44132 |
1985 głowy wawelskie, znaczek z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 90 PLN | |
44133 |
1985 głowy wawelskie, parka znaczków z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 175 PLN | |
44134 |
1985 głowy wawelskie, znaczek z niespasowanym wzajemne przesunięcie druku walca konturującego i cieniującego - przypomina podwójny druk, gwarancja eksperta PZF. W tym wydaniu błąd występuje w 2 odmianach : przesunięcia w poziomie i w pionie. Przesunięcie w pionie,mimo że jest mniej efektowna, jest rzadsze. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 125 PLN | |
44135 |
1985 przywódcy ruchu ludowego, znaczek makulaturowy z zasmarowany farba drukarską. | Fi.2841MK Mi.2989 |
| 30 PLN | |
44136 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
44137 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
44138 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
44139 |
| 25 PLN | |
44140 |
| 25 PLN | |
44141 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
44142 |
| 20 PLN | |
44143 |
| 30 PLN | |
44144 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 25 PLN | |
44145 |
| 30 PLN | |
44146 |
| 30 PLN | |
44147 |
| 25 PLN | |
44148 |
| 65 PLN | |
44149 |
1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
44150 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
44151 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
44152 |
1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z niespasowanym drukiem barw. | Fi.2880MK Mi.3028 |
| 250 PLN | |
44153 |
1986 polska żegluga bałtycka - promy, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, na dolnych marginesach pustopola. | Fi.2881-4 ark. Mi.3029-32 |
| 200 PLN | |
44154 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 40 PLN | |
44155 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 150 PLN | |
44156 |
1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 75 PLN | |
44157 |
| 20 PLN | |
44158 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, blok za 40+15 zł na znaczku za 25 zł błąd "zdwojenie napisu ROGALIN", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.bl.129 (85) B1 Mi.Bl.99 |
| 40 PLN | |
44159 |
| 10 PLN | |
44160 |
1986-94 poczet królów i książąt polskich, zestaw znaczków wydań z różnych roczników. | |
| 120 PLN | |