Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
51471 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym G. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
51472 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
51473 |
| 20 PLN | |
51474 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym E. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
51475 |
1952 Bolesław Bierut, makulatura druku z drukiem wielokrotnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck13MK |
| 1 000 PLN | |
51476 |
1952 plan 6-letni elektryfikacja, makulatura w postaci fragmentu nie pociętego arkusza na którym drukowano koperty. | Fi.Ck14MK |
| 800 PLN | |
51477 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-). | Fi.Ck14a |
| 220 PLN | |
51478 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym C. | Fi.Ck14xa |
| 30 PLN | |
51479 |
| 35 PLN | |
51480 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym H. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN | |
51481 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym E. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN | |
51482 |
1952 list z Mikołowa do Warszawy, wycofana z obiegu koperta z doklejonymi znaczkami opłaty i stemplem nowej wartości. | Fi.Ck15, 689 |
| 100 PLN | |
51483 |
| 20 PLN | |
51484 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
51485 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe H; wysłana 13.-8.56 z miejscowości Suchacz do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14I |
| 80 PLN | |
51486 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN | |
51487 |
| 500 PLN | |
51488 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16x1 |
| 30 PLN | |
51489 |
| 30 PLN | |
51490 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
51491 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
51492 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
51493 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
51494 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
51495 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego. | Fi.Ck17 |
| 20 PLN | |
51496 |
| 300 PLN | |
51497 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, klapa z ostrym zakończeniem. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
51498 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
51499 |
1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
51500 |
1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
51501 |
1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
51502 |
| 15 PLN | |
51503 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Ck14I |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
51504 |
1954 koperta z podwójnym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck14IIINp |
| 1 500 PLN | |
51505 |
1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck16INo |
| 1 000 PLN | |
51506 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck18IIIa |
| 100 PLN | |
51507 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954 z obiegu pocztowego z Warszawy, stempel okolicznościowy V Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina. | Fi.Ck19 |
| 30 PLN | |
51508 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK |
| 700 PLN | |
51509 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK/131MK |
| 700 PLN | |
51510 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 50 PLN | |