Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 111. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51470

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym H.

Fi.Ck13
20 PLN
51471

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym G.

Fi.Ck13
20 PLN
51472

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D.

Fi.Ck13
20 PLN
51473

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D.

Fi.Ck13
20 PLN
51474

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym E.

Fi.Ck13
20 PLN
51475

1952 Bolesław Bierut, makulatura druku z drukiem wielokrotnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck13MK
1 000 PLN
51476

1952 plan 6-letni elektryfikacja, makulatura w postaci fragmentu nie pociętego arkusza na którym drukowano koperty.

Fi.Ck14MK
800 PLN
51477

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-).

Fi.Ck14a
220 PLN
51478

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym C.

Fi.Ck14xa
30 PLN
51479

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
51480

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym H.

Fi.Ck14ya
30 PLN
51481

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym E.

Fi.Ck14ya
30 PLN
51482

1952 list z Mikołowa do Warszawy, wycofana z obiegu koperta z doklejonymi znaczkami opłaty i stemplem nowej wartości.

Fi.Ck15, 689
100 PLN
51483

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
51484

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp132
20 PLN
51485

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe H; wysłana 13.-8.56 z miejscowości Suchacz do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14I
80 PLN
51486

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
51487

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-).

Fi.Ck16I
500 PLN
51488

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16x1
30 PLN
51489

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16x1
30 PLN
51490

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
51491

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
51492

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
51493

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
51494

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
51495

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck17
20 PLN
51496

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
300 PLN
51497

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, klapa z ostrym zakończeniem.

Fi.Ck18a
60 PLN
51498

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem.

Fi.Ck18a
60 PLN
51499

1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
51500

1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
51501

1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
51502

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
51503

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości.

Fi.Ck14I
120 PLN
SPRZEDANY
51504

1954 koperta z podwójnym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck14IIINp
1 500 PLN
51505

1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck16INo
1 000 PLN
51506

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck18IIIa
100 PLN
51507

1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954 z obiegu pocztowego z Warszawy, stempel okolicznościowy V Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina.

Fi.Ck19
30 PLN
51508

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp130MK
700 PLN
51509

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp130MK/131MK
700 PLN