Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 111. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51550

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp180
50 PLN
51551

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp180
80 PLN
51552

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp180
30 PLN
51553

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp181
50 PLN
51554

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp181
50 PLN
51555

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp181
50 PLN
51556

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp181
80 PLN
51557

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp182
50 PLN
51558

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp184
50 PLN
51559

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

Fi.Cp184
50 PLN
51560

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp184
50 PLN
51561

1960 zabytkowe budowle polskich miast - Warszawa Barbakan, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp184a
40 PLN
51562

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp185
50 PLN
51563

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp185
50 PLN
51564

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp185
40 PLN
51565

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60.

Fi.Cp185
20 PLN
51566

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
220 PLN
51567

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-).

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
750 PLN
51568

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61.

Fi.Ck33
40 PLN
51569

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
51570

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-).

Fi.Cp205
440 PLN
51571

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu.

Fi.Cp205bs
20 PLN
51572

1961 1000-lecie państwa Polskiego, całostka z błędem "chmurka w lewym górnym rogu", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.Cp205c B1
50 PLN
51573

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu.

Fi.Cp205ds
20 PLN
51574

1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja.

Fi.Cp208MK
200 PLN
51575

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z brakiem koloru czarnego (Fi.1000.-); czysta w dobrym stanie zachowania (naturalna fałdka w papierze); gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cp209a
1 200 PLN
51576

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
250 PLN
51577

1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart.

Fi.Cp210b, c
30 PLN
51578

1962 Warszawa - Stare Miasto - karta z oliwkowo/czarną ilustracją nr.IV "Rynek Staromiejski" z błędem w części nakładu "UFO nad dachami".

Fi.Cp210c
50 PLN
51579

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
30 PLN
51580

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-).

Fi.Cp223I-III
40 PLN
51581

1962 koperta "Elektrownia w Jaworznie" ze znakiem opłaty unieważnionym tuszowym, poziomym, odciskiem litery X używana do celów służbowych, wysłana jako polecona 22-3.62 z Dyrekcji Okręgu Poczty i Telekomunikacji w Katowicach do Warszawy, nalepka polecenia Katowice 2 (D.O.P.i T.), datownik DYR.OKR.POCZTY I TELEKOM KATOWICE S.E. odciśnięty na kopercie, i dodatkowo kasujący erkę; stempelek "Sprawa służbowa/ wolna od opłaty" i "Polecone"; pieczęć nagłówkowa "DYREKCJA OKRĘGU/ POCZTY I TELEKOMUNIKACJI/ W KATOWICACH"; na odwrocie datownik odbiorczy Warszawa 44 z 23.-3; niezwykle rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.


500 PLN
51582

1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963" na odwrocie bardzo wyraźna drugostronna przebitka druku (abklatsch) koloru czerwonego, ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Fi.Ck36
200 PLN
51583

1963 karty pocztowe czyste, rocznik - 47 sztuk, w tym: Cp232, Cp232I, Cp233, 8xCp233I, Cp233Ia, 4xCp233II, 5xCp239, 5xCp240 (Fi.469.-).

Fi.Cp224-42
280 PLN
51584

1963 100-lecie podpisania Konwencji Genewskich.

Fi.Cp226
15 PLN
51585

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64.

Fi.Cp233
40 PLN
51586

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64.

Fi.Cp233
40 PLN
51587

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64.

Fi.Cp233
40 PLN
51588

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

Fi.Cp233
30 PLN
51589

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63.

Fi.Cp233
30 PLN