Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
51551 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp180 |
| 80 PLN | |
51552 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp180 |
| 30 PLN | |
51553 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN | |
51554 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN | |
51555 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN | |
51556 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp181 |
| 80 PLN | |
51557 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
51558 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
51559 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
51560 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
51561 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast - Warszawa Barbakan, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp184a |
| 40 PLN | |
51562 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
51563 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
51564 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp185 |
| 40 PLN | |
51565 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185 |
| 20 PLN | |
51566 |
| 220 PLN | |
51567 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-). | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 750 PLN | |
51568 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61. | Fi.Ck33 |
| 40 PLN | |
51569 |
| 30 PLN | |
51570 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 440 PLN | |
51571 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205bs |
| 20 PLN | |
51572 |
1961 1000-lecie państwa Polskiego, całostka z błędem "chmurka w lewym górnym rogu", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.Cp205c B1 |
| 50 PLN | |
51573 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205ds |
| 20 PLN | |
51574 |
1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja. | Fi.Cp208MK |
| 200 PLN | |
51575 |
1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z brakiem koloru czarnego (Fi.1000.-); czysta w dobrym stanie zachowania (naturalna fałdka w papierze); gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cp209a |
| 1 200 PLN | |
51576 |
| 250 PLN | |
51577 |
| 30 PLN | |
51578 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karta z oliwkowo/czarną ilustracją nr.IV "Rynek Staromiejski" z błędem w części nakładu "UFO nad dachami". | Fi.Cp210c |
| 50 PLN | |
51579 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-). | Fi.Cp219-20 |
| 30 PLN | |
51580 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-). | Fi.Cp223I-III |
| 40 PLN | |
51581 |
1962 koperta "Elektrownia w Jaworznie" ze znakiem opłaty unieważnionym tuszowym, poziomym, odciskiem litery X używana do celów służbowych, wysłana jako polecona 22-3.62 z Dyrekcji Okręgu Poczty i Telekomunikacji w Katowicach do Warszawy, nalepka polecenia Katowice 2 (D.O.P.i T.), datownik DYR.OKR.POCZTY I TELEKOM KATOWICE S.E. odciśnięty na kopercie, i dodatkowo kasujący erkę; stempelek "Sprawa służbowa/ wolna od opłaty" i "Polecone"; pieczęć nagłówkowa "DYREKCJA OKRĘGU/ POCZTY I TELEKOMUNIKACJI/ W KATOWICACH"; na odwrocie datownik odbiorczy Warszawa 44 z 23.-3; niezwykle rzadki walor w doskonałym stanie zachowania. | |
| 500 PLN | |
51582 |
1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963" na odwrocie bardzo wyraźna drugostronna przebitka druku (abklatsch) koloru czerwonego, ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Fi.Ck36 |
| 200 PLN | |
51583 |
1963 karty pocztowe czyste, rocznik - 47 sztuk, w tym: Cp232, Cp232I, Cp233, 8xCp233I, Cp233Ia, 4xCp233II, 5xCp239, 5xCp240 (Fi.469.-). | Fi.Cp224-42 |
| 280 PLN | |
51584 |
1963 100-lecie podpisania Konwencji Genewskich. | Fi.Cp226 |
| 15 PLN | |
51585 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64. | Fi.Cp233 |
| 40 PLN | |
51586 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64. | Fi.Cp233 |
| 40 PLN | |
51587 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64. | Fi.Cp233 |
| 40 PLN | |
51588 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63. | Fi.Cp233 |
| 30 PLN | |
51589 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63. | Fi.Cp233 |
| 30 PLN | |
51590 |
1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych. | Fi.Cp233, 233I, 233II |
| 80 PLN | |