Aukcja 111. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51350

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN
51351

Fi.Cp108
60 PLN
51352

1948 kartka do korespondencji wydawnictwa "Łowiec Polski".

40 PLN
51353

1949 list z Sulejowa do Piaseczne.

Fi.Ck11
50 PLN
51354

1949 Wiosna Ludów, koperta z obiegu pocztowego nadana w Szczecinie

Fi.Ck11
30 PLN
51355

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp109II
20 PLN
51356

Fi.Cp109II
20 PLN
51357

1949 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
80 PLN
51358

Fi.Cp110I
55 PLN
51359

Fi.Cp110I
55 PLN
51360

Fi.Cp110IAb
60 PLN
51361

Fi.Cp110IAb
200 PLN
51362

1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem krakowskim.

Fi.Cp110IAb
60 PLN
51363

Fi.Cp110IBb
60 PLN
51364

Fi.Cp110II
65 PLN
51365

1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem łódzkim.

Fi.Cp110IIa
60 PLN
51366

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
51367

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112II
85 PLN
51368

1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp113-14
200 PLN
51369

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp115
100 PLN
51370

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan.

Fi.Cp116
45 PLN
51371

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
51372

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek Cp117 z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp117
180 PLN
51373

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp117
30 PLN
51374

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
51375

Fi.Cp 118
585 PLN
51376

Fi.Cp119
30 PLN
51377

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
51378

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
51379

Fi.Cp119
25 PLN
51380

Fi.Cp119
40 PLN
51381

Fi.Cp119
40 PLN
51382

Fi.Cp119
40 PLN
51383

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp119
40 PLN
51384

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym z sygnaturą VIII 48 z czerwonym nadrukiem typu 7 oraz hasłem propagandowym 16b (otuchy); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp119Ib
100 PLN
51385

Fi.Cp119Ib
45 PLN
51386

Fi.Cp119Ib
45 PLN
51387

Fi.Cp120
40 PLN
51388

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
51389

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN