Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
51191 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938. | Fi.Cp83 |
| 50 PLN | |
51192 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
51193 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
51194 |
| 50 PLN | |
51195 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51196 |
| 50 PLN | |
51197 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski "Wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
51198 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm BEJSCE; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
51199 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 60 - Gotyk ORAWKA; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
51200 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
51201 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51202 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51203 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51204 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51205 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51206 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51207 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne). | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
51208 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
51209 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51210 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51211 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51212 |
| 60 PLN | |
51213 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51214 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51215 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51216 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51217 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51218 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51219 |
| 60 PLN | |
51220 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51221 |
| 60 PLN | |
51222 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51223 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51224 |
| 60 PLN | |
51225 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51226 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51227 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
51228 |
| 60 PLN | |
51229 |
| 60 PLN | |
51230 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, zestaw 20 całostek z różnymi ilustracjami w słabszym stanie, każda z niewielkimi mankamentami. | Fi.Cp86 |
| 280 PLN | |