Aukcja 111. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51670

Fi.Cp650I
30 PLN
51671

1976 ochrona zabytków - drzwi płockie, całostka z sygnaturą VIII.77.

Fi.Cp658
40 PLN
51672

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II kw. 1979.

Fi.Ck62
50 PLN
51673

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 1976. 6000.000.

Fi.Ck62
40 PLN
51674

1977 ochrona zabytków - Lublin, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp662
40 PLN
51675

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
51676

1977 ochrona zabytków - Olsztyn, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp663
40 PLN
51677

1977 ochrona zabytków - zamek książąt pomorskich w Szczecinie, całostka z sygnaturą III.79.

Fi.Cp664
50 PLN
51678

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77.

Fi.Cp664
40 PLN
51679

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp664
40 PLN
51680

Fi.Cp664
40 PLN
51681

Fi.Cp664
40 PLN
51682

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
51683

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania.

Fi.Cp668
20 PLN
51684

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą II.78.

Fi.Cp668
40 PLN
51685

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
51686

1978 karta z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.".

Fi.Cp691
20 PLN
51687

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

Fi.Cp702K
80 PLN
51688

Fi.Cp702K
70 PLN
51689

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
50 PLN
51690

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN
51691

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
30 PLN
51692

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
51693

1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego.

Fi.Cp741
50 PLN
51694

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
51695

1980 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanym tekstem na odwrocie.

Fi.Cp749I
40 PLN
51696

Fi.Cp753I
40 PLN
51697

Fi.Cp753K
40 PLN
51698

1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF.

Fi.Cp755Is
900 PLN
51699

1980 30-lecie PZF, karnet.

Fi.Cp755K
90 PLN
51700

1980 wystawa projektów polskiego znaczka pocztowego, karnet.

Fi.Cp766K
150 PLN
51701

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
51702

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp780I
40 PLN
51703

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
51704

Fi.Ck70
200 PLN
51705

1982 karta z prywatnym dodrukiem - "MŁODZIEŻOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA WARSZAWA 31.V-27.VI.1982 - 10 WARSZAWSKA DRUŻYNA HARCERSKA IM.EUGENIUSZA STASIECKIEGO PIOTRA POMIANA"; czysta; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp805
30 PLN
51706

1982 karta z prywatnym dodrukiem - "POLSKI ZWIĄZEK FILATELISTÓW MUZEUM NARODOWE PEDAGOGICZNE STUDIUM TECHNICZNE IM.M.KONARSKIEGO MŁODIEŻOWY KONKURS FILATELISTYCZNY POLSCY MISTRZOWIE PĘDZLA I DŁUTA"; czysta; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp805
20 PLN
51707

Fi.Cp807, 807I, 807II
240 PLN
51708

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
51709

1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet.

Fi.Cp826K
15 PLN