Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
51431 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
51432 |
1950 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zadrukowany czarną belką, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka poufna, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar. | Fi.Cfpu |
| 500 PLN | |
51433 |
1950 groszy, koperta z lokalnym nadrukiem groszy z Wielkiej Wsi typ 27B w barwie fioletowej. | Fi.Ck12 |
| 120 PLN | |
51434 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej. | Fi.Ck12IB |
| 60 PLN | |
51435 |
| 60 PLN | |
51436 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Niemodlina typ 31 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 90 PLN | |
51437 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 4 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51438 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51439 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51440 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18A w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51441 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51442 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51443 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 9 w barwie czarnej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51444 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej i doklejonymi znaczkami. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51445 |
| 40 PLN | |
51446 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18b w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51447 |
| 40 PLN | |
51448 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie czarnej. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
51449 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18B w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 24 PLN | |
51450 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109II |
| 350 PLN | |
51451 |
1950 groszy całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 23 i nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | Fi.Cp110IAb |
| 220 PLN | |
51452 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23b w barwie fioletowej. | Fi.Cp117d |
| 140 PLN | |
51453 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Wrocław. | Fi.Cp120 |
| 70 PLN | |
51454 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 3 w barwie czerwonej. | Fi.Cp121 |
| 220 PLN | |
51455 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej. | Fi.Cp122 |
| 100 PLN | |
51456 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Piły typ 41 w barwie fioletowej. | Fi.Cp124 |
| 100 PLN | |
51457 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 2 w barwie fioletowej. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
51458 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 14 w barwie niebieskiej. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
51459 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
51460 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie fioletowej. | Fi.Cp124 |
| 35 PLN | |
51461 |
1951 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zasmarowany czarnym tuszem, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka polecona, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar. | Fi.Cfpu |
| 500 PLN | |
51462 |
1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
51463 |
| 220 PLN | |
51464 |
| 20 PLN | |
51465 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |
51466 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN | |
51467 |
| 20 PLN | |
51468 |
| 15 PLN | |
51469 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-). | Fi.Ck13 |
| 150 PLN | |
51470 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym H. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |