Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
51311 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 8.11 z Brwinowa do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 20 PLN | |
51312 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 40 PLN | |
51313 |
| 80 PLN | |
51314 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.120.-). | Fi.Cp97-98 |
| 70 PLN | |
51315 |
| 80 PLN | |
51316 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp98 |
| 40 PLN | |
51317 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
51318 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 50 PLN | |
51319 |
1948 polski międzynarodowy kupon na odpowiedź UPU wzoru londyńskiego, o wartości 15 zł, po lewej stronie datownik urzędu Kraków w którym 6 III nabyto kupon; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cc9a |
| 200 PLN | |
51320 |
1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź użyty w Łodzi. | Fi.Cc10a |
| 100 PLN | |
51321 |
1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź czysty. | Fi.Cc11a |
| 50 PLN | |
51322 |
1948 Zabytkowy kościół w Pniowie, całostki z sygnaturą VIII.47, dwie odmiany kartonu: szarobiały i kremowoszary (Fi.80.-). | Fi.Cp103 |
| 60 PLN | |
51323 |
1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47. | Fi.Cp104 |
| 45 PLN | |
51324 |
1948 zamek w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego ilustrowana całostka, stan średni. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
51325 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 180 PLN | |
51326 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
51327 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
51328 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
51329 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
51330 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
51331 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
51332 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 14. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
51333 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 2. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
51334 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
51335 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
51336 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3, niewielkie rozdarcie z prawej strony. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
51337 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
51338 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
51339 |
| 60 PLN | |
51340 |
| 60 PLN | |
51341 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
51342 |
| 60 PLN | |
51343 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
51344 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
51345 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 11 - Kobieta wiejska z dzieckiem niosąca święcone, czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp107 |
| 60 PLN | |
51346 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
51347 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
51348 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
51349 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp107 |
| 45 PLN | |
51350 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |