Aukcja 111. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51310

1945 całostki wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej.

Fi.NCp91ŁW
70 PLN
51311

1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 8.11 z Brwinowa do Warszawy.

Fi.Cp96IA
20 PLN
51312

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp97, 431B
40 PLN
51313

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97-8
80 PLN
51314

Fi.Cp97-98
70 PLN
51315

Fi.Cp97-98
80 PLN
51316

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
40 PLN
51317

1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego.

Fi.Cp102I
25 PLN
51318

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
50 PLN
51319

Fi.Cc9a
200 PLN
51320

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź użyty w Łodzi.

Fi.Cc10a
100 PLN
51321

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź czysty.

Fi.Cc11a
50 PLN
51322

1948 Zabytkowy kościół w Pniowie, całostki z sygnaturą VIII.47, dwie odmiany kartonu: szarobiały i kremowoszary (Fi.80.-).

Fi.Cp103
60 PLN
51323

1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47.

Fi.Cp104
45 PLN
51324

1948 zamek w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego ilustrowana całostka, stan średni.

Fi.Cp105
120 PLN
51325

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
180 PLN
51326

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
45 PLN
51327

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
45 PLN
51328

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
45 PLN
51329

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
45 PLN
51330

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
45 PLN
51331

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp106
40 PLN
51332

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 14.

Fi.Cp106
60 PLN
51333

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 2.

Fi.Cp106
60 PLN
51334

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp106
50 PLN
51335

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
50 PLN
51336

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3, niewielkie rozdarcie z prawej strony.

Fi.Cp106
40 PLN
51337

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp106
60 PLN
51338

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp106
60 PLN
51339

Fi.Cp106
60 PLN
51340

Fi.Cp106
60 PLN
51341

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp106
60 PLN
51342

Fi.Cp106
60 PLN
51343

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp106
50 PLN
51344

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
60 PLN
51345

1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 11 - Kobieta wiejska z dzieckiem niosąca święcone, czysta, dobry stan zachowania.

Fi.Cp107
60 PLN
51346

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp107
80 PLN
51347

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp107
80 PLN
51348

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp107
80 PLN
51349

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp107
45 PLN