Aukcja 111. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51110

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 5 - Zesłanie Ducha Św. - głowa apostoła, wysłana 13.XII z Warszawy do Sandomierza; minimalnie słabszy stan zachowania (tłusta plamka u góry).

Fi.Cp63
50 PLN
51111

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
51112

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
51113

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
51114

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp63
300 PLN
51115

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
51116

Fi.Cp63
50 PLN
51117

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
51118

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
51119

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
51120

Fi.Cp65A
40 PLN
51121

1934 godło państwowe, karta podwójna - z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 4.XII z Brodów do Lwowa, doskonały stan zachowania(Fi.65.-).

Fi.Cp65A
40 PLN
51122

1934 godło państwowe - 30 gr, dwie całostki o sygnaturach: (X-1934) i (V-1936);

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp67
250 PLN
51123

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą 35 mm i nadrukiem typ I z obiegu pocztowego.

Fi.CpIa
30 PLN
51124

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
51125

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania (Fi.150.-).

Fi.Cp68
120 PLN
51126

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz, wysłana 16.X z urzędu Kraków 2 do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 117).

Fi.Cp68
40 PLN
51127

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz, wysłana 25.IV z Krakowa Warszawy; słabszy stan zachowania (ukośna fałda).

Fi.Cp68
20 PLN
51128

1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą.

Fi.Cp68
40 PLN
51129

Fi.Cp68
2 500 PLN
51130

Fi.Cp68
2 500 PLN
51131

Fi.Cp68
2 500 PLN
51132

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
51133

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

Fi.Cp68
105 PLN
51134

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
51135

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
100 PLN
51136

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
51137

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp68
100 PLN
51138

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów.

Fi.Cp68
100 PLN
51139

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
51140

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
100 PLN
51141

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
51142

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp68
100 PLN
51143

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp68
100 PLN
51144

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
51145

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
51146

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp68
100 PLN
51147

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp68
100 PLN
51148

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
51149

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN