Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
51111 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
51112 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
51113 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
51114 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN | |
51115 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
51116 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
51117 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
51118 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
51119 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
51120 |
1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
51121 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 4.XII z Brodów do Lwowa, doskonały stan zachowania(Fi.65.-). | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
51122 |
1934 godło państwowe - 30 gr, dwie całostki o sygnaturach: (X-1934) i (V-1936); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp67 |
| 250 PLN | |
51123 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą 35 mm i nadrukiem typ I z obiegu pocztowego. | Fi.CpIa |
| 30 PLN | |
51124 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
51125 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania (Fi.150.-). | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
51126 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz, wysłana 16.X z urzędu Kraków 2 do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 117). | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
51127 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz, wysłana 25.IV z Krakowa Warszawy; słabszy stan zachowania (ukośna fałda). | Fi.Cp68 |
| 20 PLN | |
51128 |
1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
51129 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
51130 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
51131 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
51132 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51133 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów. | Fi.Cp68 |
| 105 PLN SPRZEDANY | |
51134 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51135 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51136 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51137 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51138 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51139 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51140 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51141 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51142 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51143 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51144 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51145 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51146 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51147 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51148 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51149 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
51150 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |