Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29431 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29432 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp76 |
| 115 PLN SPRZEDANY | |
29433 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29434 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29435 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29436 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14 - Głochów. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29437 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29438 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29439 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
29440 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29441 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29442 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29443 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29444 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29445 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29446 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29447 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29448 |
| 160 PLN | |
29449 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29450 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29451 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
29452 |
1938 całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej w Hamtramck, złamany górny prawy róg. | Fi.Cp2II |
| 80 PLN | |
29453 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim. | Fi.Cp78I |
| 30 PLN | |
29454 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp81-82 |
| 350 PLN | |
29455 |
| 50 PLN | |
29456 |
| 30 PLN | |
29457 |
| 30 PLN | |
29458 |
| 40 PLN | |
29459 |
| 40 PLN | |
29460 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29461 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
29462 |
| 40 PLN | |
29463 |
| 40 PLN | |
29464 |
| 60 PLN | |
29465 |
| 30 PLN | |
29466 |
| 50 PLN | |
29467 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29468 |
| 50 PLN | |
29469 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29470 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |