Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29391 |
1934 godło państwowe, karta za 25 gr, czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp66 |
| 80 PLN | |
29392 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie). | Fi.Cp68 |
| 20 PLN | |
29393 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
29394 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29395 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29396 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29397 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29398 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29399 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp68 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
29400 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29401 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29402 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29403 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29404 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29405 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29406 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29407 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29408 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29409 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29410 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29411 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29412 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29413 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
29414 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
29415 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - PIENINY Sokolica, wysłana 11.II.37 z Proszowic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
29416 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 6 V 36 ze Lwowa do Warszawy, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA PRZYJMUJE LISTY WAGI DO 2 KG" + "ROZMOWY MIĘDZYNARODOWE PO 3 MIN KAŻDA NASTĘPNA MINUTA TYLKO 1/3 OPŁATY" Lwów 2 z wyróżnikiem "*a*" (Myślicki 36 104); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
29417 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
29418 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
29419 |
1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc. | Fi.Cp71B |
| 40 PLN | |
29420 |
| 30 PLN | |
29421 |
1937 koperta lotnicza. | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
29422 |
1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy. | Fi.Cp71A |
| 50 PLN | |
29423 |
1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 30 PLN | |
29424 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp73 |
| 50 PLN | |
29425 |
1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Lwowa 30.XII.37, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
29426 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp74 |
| 150 PLN | |
29427 |
| 25 PLN | |
29428 |
1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29429 |
1937 zamek w Mirze, całostka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 35 PLN | |
29430 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |