Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29271 |
1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp44IA |
| 50 PLN | |
29272 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z krótką sygnaturą z obiegu pocztowego. | Fi.Cp45Ia |
| 25 PLN | |
29273 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z krótką sygnaturą. | Fi.Cp45Ia |
| 80 PLN | |
29274 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z długą sygnaturą z obiegu pocztowego. | Fi.Cp45Ib |
| 35 PLN | |
29275 |
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48I |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
29276 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.60.-). | Fi.Cp49IA |
| 80 PLN | |
29277 |
1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp49II |
| 200 PLN | |
29278 |
| 80 PLN | |
29279 |
1930 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, kartki te były wzorowane na ilustrowanych całostkach austriackich z tego okresu, karta z ilustracją Kraków - Sukiennice, doskonały stan zachowania. | |
| 220 PLN | |
29280 |
1930 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, kartki te były wzorowane na ilustrowanych całostkach austriackich z tego okresu, karta z ilustracją Tyniec - Ruiny zamku, doskonały stan zachowania. | |
| 220 PLN | |
29281 |
| 100 PLN | |
29282 |
1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Tatry - Hala Gąsiennicowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp50E |
| 100 PLN | |
29283 |
1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisane w monografii P.Pelczara "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Królewska Huta. | Fi.Cp50E |
| 50 PLN | |
29284 |
1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisane w monografii P.Pelczara "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Ojców - Piaskowa Skała. | Fi.Cp50E |
| 50 PLN | |
29285 |
1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Warszawa - Łazienki, niewielkie rozdarcie na górze. | Fi.Cp50E |
| 60 PLN | |
29286 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | Fi.Cp50I |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
29287 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | Fi.Cp50I |
| 70 PLN | |
29288 |
| 80 PLN | |
29289 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | Fi.Cp50I |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
29290 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
29291 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | Fi.Cp50I |
| 80 PLN | |
29292 |
1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 z stemplem "WZÓR" na znaku opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp50IIb |
| 1 300 PLN | |
29293 |
| 100 PLN | |
29294 |
| 90 PLN | |
29295 |
| 100 PLN | |
29296 |
| 100 PLN | |
29297 |
| 140 PLN | |
29298 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; bardzo ładny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
29299 |
| 140 PLN | |
29300 |
| 140 PLN | |
29301 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
29302 |
| 100 PLN | |
29303 |
| 100 PLN | |
29304 |
| 100 PLN | |
29305 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
29306 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
29307 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
29308 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, długa sygnatura IX-1931, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
29309 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, długa sygnatura IX-1931, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
29310 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, długa sygnatura IX-1931, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |