Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29631 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek Cp117 z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp117 |
| 180 PLN | |
29632 |
1949 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
29633 |
| 25 PLN | |
29634 |
| 25 PLN | |
29635 |
| 40 PLN | |
29636 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
29637 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
29638 |
| 80 PLN | |
29639 |
| 30 PLN | |
29640 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 19. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |
29641 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 15. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |
29642 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 20. | Fi.Cp121 |
| 70 PLN | |
29643 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 13. | Fi.Cp121 |
| 70 PLN | |
29644 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 4. | Fi.Cp121 |
| 70 PLN | |
29645 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 6. | Fi.Cp121 |
| 70 PLN | |
29646 |
| 70 PLN | |
29647 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 22. | Fi.Cp121 |
| 70 PLN | |
29648 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 20 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
29649 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
29650 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 22 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
29651 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
29652 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 15 i ilustracją 7 z obiegu pocztowego, kartka złamana w połowie. | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
29653 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 200 PLN | |
29654 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Leona Wyczółkowskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
29655 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
29656 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 5. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
29657 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 14. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
29658 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 9. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
29659 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 17. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
29660 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29661 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN | |
29662 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN | |
29663 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 14. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
29664 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 11. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
29665 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 5. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
29666 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
29667 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
29668 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 21. | Fi.Cp121III |
| 210 PLN SPRZEDANY | |
29669 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 45 PLN | |
29670 |
1950 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zadrukowany czarną belką, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka poufna, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar. | Fi.Cfpu |
| 500 PLN | |