Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
29151 |
1919 wydanie krakowskie, rzadka całostka z nadrukiem typu 58, do kartki dołączona metryczka autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.7" (aktualnie Cp.8II); bardzo dobry stan zachowania (minimalne, praktycznie niezauważalne drobne przebarwienia); rzadka całostka z nadrukiem typu 3, do kartki dołączona metryczka autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.7" (aktualnie Cp.8I); bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne, punktowe, praktycznie niezauważalne drobne przebarwienia); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp8I-II |
| 2 000 PLN | |
29152 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 57 z opuszczoną cyfrą 1 w nominale. | Fi.Cp8II |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
29153 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8II |
| 500 PLN | |
29154 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96; koniczynka zamiast rombu, jedynka w nominale bez chorągiewki, podniesiona kropka, gwarancja. | Fi.Cp12II |
| 70 PLN | |
29155 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96 - koniczyna zamiast rombu i podniesiona kropka. | Fi.Cp12II |
| 70 PLN | |
29156 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 96, ozdobnik w kształcie listka koniczyny, kropka po h dużo wyżej niż normalnie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp12II |
| 120 PLN | |
29157 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp14IIx |
| 50 PLN | |
29158 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44. | Fi.Cp14IIx |
| 40 PLN | |
29159 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, niewielkie naderwanie z prawej strony. | Fi.Cp14IIx |
| 40 PLN | |
29160 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 - przecinek zamiast kropki, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp14IIx |
| 50 PLN | |
29161 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 129. | Fi.Cp14IIy |
| 60 PLN | |
29162 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33. | Fi.Cp14IIy |
| 70 PLN | |
29163 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 44, na odwrocie niewielka podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp14IIy Np |
| 1 500 PLN | |
29164 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 69, złamanie. | Fi.Cp15IIxA |
| 50 PLN | |
29165 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 117. | Fi.Cp15IIxA |
| 70 PLN | |
29166 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 36, prawe ramię litery A w POLSKA uszkodzone; gwarancja i opis Schmutz; całostka z nadrukiem typu 111 wysłana 7.IV z Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany unarodowionym datownikiem okupacji austriackim z wyciętym napisem niemieckim, datownik odbiorczy Warszawa 4 z 9.IV; gwarancja i opis Schmutz; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp16II |
| 250 PLN | |
29167 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, nadruk częściowo na doklejonym znaczku. | Fi.Cp16IIx |
| 180 PLN | |
29168 |
1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 106, skasowana grzecznościowo. | Fi.Cp16IIx |
| 30 PLN | |
29169 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 62, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
29170 |
1919 kartka polecona z Krakowa 22.6.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1 w okręgu, całostka krakowska nadruk typ 65. | Fi.Cp16IIx |
| 60 PLN | |
29171 |
1919 kartka ze Lwowa 12.6.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1 w okręgu, całostka krakowska nadruk typ 77. | Fi.Cp16IIx |
| 60 PLN | |
29172 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 106. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
29173 |
1919 kartka z Bielska 31.5.19 do Wiednia, całostka krakowska nadruk typ 77. | Fi.Cp16IIx |
| 60 PLN | |
29174 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem 35 z obiegu pocztowego z Krakowa, dziurki po archiwizacji, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
29175 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem 36 z obiegu pocztowego z Pilzna, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
29176 |
1919 całostka wydania krakowskiego z nadrukiem typ 64 grzecznościowo ostemplowana w Krakowie. | Fi.Cp16IIx |
| 50 PLN | |
29177 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN | |
29178 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Zakopanego. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN | |
29179 |
1919 kartka z Krakowa 2.5.19 do Czechosłowacji, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K5 w okręgu, całostka krakowska nadruk typ 98. | Fi.Cp16IIx, 76B |
| 60 PLN | |
29180 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 77, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp16IIx Np |
| 2 400 PLN | |
29181 |
1919 kartka z Bochni 28.4.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1 w okręgu, całostka krakowska nadruk typ 19. | Fi.Cp16Ix |
| 60 PLN | |
29182 |
1919 kartka z Tarnowa 24.6.19 do Szwajcarii, całostka krakowska nadruk typ 8. | Fi.Cp16Ix |
| 80 PLN | |
29183 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23 z obiegu pocztowego z Radomyśla, ładny abklacz nadruku na odwrocie, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16Ix |
| 140 PLN | |
29184 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 22 wysłana 22.VII z Bochni do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp16Ix |
| 150 PLN | |
29185 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 19 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp16Ix |
| 100 PLN | |
29186 |
1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź karty podwójnej z silnie przesuniętym nadrukiem "Poczta Polska 15 h." typu 128, na znaku opłaty nadruk samej tylko wartości! brak napisu POCZTA POLSKA!!! prawdopodobnie unikalne; gwarancja Falkowski, gwarancja i opis Schmutz | Fi.Cp17IIB |
| 800 PLN | |
29187 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134. | Fi.Cp19Ix |
| 50 PLN | |
29188 |
1919 wydanie krakowskie, całostka przesuniętym z nadrukiem typ 137. | Fi.Cp19Ix |
| 100 PLN | |
29189 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137. | Fi.Cp19Ix |
| 60 PLN | |
29190 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie kremowym z nadrukiem typu 137, późna faza - nadruk rozbity, niekompletne litery napisu KARTA POCZTOWA; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp19Ix |
| 120 PLN | |