Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29551 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29552 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29553 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29554 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29555 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29556 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29557 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29558 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29559 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29560 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29561 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29562 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29563 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29564 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29565 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29566 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29567 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29568 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29569 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29570 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29571 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
29572 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
29573 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska Curie. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
29574 |
| 200 PLN | |
29575 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
29576 |
| 200 PLN | |
29577 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka za 30 gr - przeznaczona do korespondencji zagranicznej - z rzadką czerwonokrzyską ilustracją (62 - Samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża), wysłana 6.5.1939 z Gorlic do Berlina; jedna z najrzadziej spotykanych polskich całostek z obiegu, katalog Fischer z dopłatą za ilustrację 9.000,-. | Fi.Cp87 il.62 |
| 3 200 PLN | |
29578 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
29579 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
29580 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 11. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
29581 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 czystych całostek ze wszystkimi ilustracjami, bardzo dobry stan zachowania (katalog Fischer 1.920.-). | Fi.Cp88 |
| 1 800 PLN SPRZEDANY | |
29582 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Bejsce; litery nadruku cienkie, czysta (na odwrocie przebarwienia). | Fi.Cp89I |
| 120 PLN | |
29583 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.37 - Jacek Malczewski; litery nadruku cienkie, czysta. | Fi.Cp89I |
| 200 PLN | |
29584 |
| 160 PLN | |
29585 |
1945 formularz służbowy na przedwojennej kartce pocztowej z wydrukowanym znakiem opłaty z król Kazimierz Jagiellończyk na przesyłki zagraniczne (Cp83), znak opłaty zadrukowany czarną belką, dobry stan zachowania. | Fi.Cfpu |
| 300 PLN | |
29586 |
| 150 PLN | |
29587 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a - "W KAŻDEJ WSI - CZYTELNIA", karta wysłana 23.6 z Piotrkowa Trybunalskiego do Łodzi (Fi.180.-); dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta). | Fi.Cp92II |
| 120 PLN | |
29588 |
| 60 PLN | |
29589 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny. | Fi.Cp95AI |
| 30 PLN | |
29590 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AIIx |
| 20 PLN | |