Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29471 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29472 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29473 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29474 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
29475 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
29476 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
29477 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 z błędem "dodatkowa kreska w sygnaturze". | Fi.Cp86B6 |
| 200 PLN | |
29478 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29479 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29480 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29481 |
| 60 PLN | |
29482 |
| 60 PLN | |
29483 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29484 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29485 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29486 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29487 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29488 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29489 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29490 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp86 |
| 188 PLN SPRZEDANY | |
29491 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29492 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29493 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29494 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29495 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29496 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29497 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
29498 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29499 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 42 - Romańszczyzna: ŁĘCZYCA (woj. łódzkie) Portal kościoła parafialnego Św.Aleksego; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
29500 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 44 - Gotyk: WIŚLICA (woj. kieleckie) Wnętrze Kolegiaty; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
29501 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 47 - Renesans (budownictwo świeckie): BARANÓW (woj. lwowskie) Dziedziniec zamku; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 120 PLN | |
29502 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 50 - Barok (budownictwo świeckie): WILNO Fragment Uniwersytetu Stefana Batorego i kościoła Św.Jana.; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN | |
29503 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm: BEJSCE (woj. kieleckie) Dwór z końca XVIII wieku - widok od strony zajazdu; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
29504 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 45. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29505 |
| 60 PLN | |
29506 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29507 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
29508 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29509 |
| 60 PLN | |
29510 |
| 60 PLN | |