Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29751 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 5 "CENA 75 GR", napis "CENA 95 GR" antykwą, klapa zaokrąglona, hasło propagandowe G; dofrankowana i wysłana -8.-3.59 z Zakopanego do Warszawy, znaki opłaty skasowane stemplem okolicznościowym "ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA ZAKOPANE 7-13.III.1956"; dobry stan zachowania. | Fi.Ck18IIIa |
| 50 PLN | |
29752 |
| 300 PLN | |
29753 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, klapa z ostrym zakończeniem. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
29754 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
29755 |
1953 koperta z hasłem propagandowym E, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
29756 |
1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
29757 |
1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
29758 |
1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
29759 |
| 15 PLN | |
29760 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Ck14I |
| 120 PLN | |
29761 |
1954 koperta z podwójnym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck14IIINp |
| 1 500 PLN | |
29762 |
1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck16INo |
| 1 000 PLN | |
29763 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck18IIIa |
| 100 PLN | |
29764 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954 z obiegu pocztowego z Warszawy, stempel okolicznościowy V Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina. | Fi.Ck19 |
| 30 PLN | |
29765 |
1954 koperta lotnicza z sygnatura VI-1954. | Fi.Ck19 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
29766 |
1954 koperta lotnicza z sygnatura VII-1955. | Fi.Ck19 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29767 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK |
| 700 PLN | |
29768 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK/131MK |
| 700 PLN | |
29769 |
1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na części karty z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 17.8.54 z Gdańska do Krakowa; dobry stan zachowania. | Fi.Cp132A |
| 40 PLN | |
29770 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", czerwony stempelek typu 15 (Warszawa okręgowa) na karcie z sygnaturą III-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 10.11.54 z Warszawy do Radomia; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
29771 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 20b, wysłanej 22.09.54 z miejscowości Wielka Wieś na Helu do Lublina; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
29772 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 18. | Fi.Cp136III |
| 120 PLN | |
29773 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1. | Fi.Cp136III |
| 120 PLN | |
29774 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp136MK |
| 700 PLN | |
29775 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1. | Fi.Cp137II |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
29776 |
1955 Pomnik Kopernika w Warszawie, karta o sygnaturze III.55. | Fi.Cp.138a |
| 20 PLN | |
29777 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą V.58 i plamą pod napisem POCZTOWA. | Fi.Cp138 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
29778 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.57. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29779 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą III.57. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29780 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp138 |
| 113 PLN SPRZEDANY | |
29781 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29782 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.56. | Fi.Cp138 |
| 117 PLN SPRZEDANY | |
29783 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą I.56. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN | |
29784 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą XII.55. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN | |
29785 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie. | Fi.Cp139-40 |
| 12 PLN | |
29786 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu koperta z ręcznym stemplem prowizorycznym z Szczecina, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck13 |
| 200 PLN | |
29787 |
1956 wydanie prowizoryczne, koperta z stemplem dyrekcji w Szczecinie w barwie fioletowej, dwie koperty złożone jednocześnie - wewnątrz koperty z nadrukiem schowana koperta czysta. | Fi.Ck13 |
| 250 PLN | |
29788 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic i stemplem prowizorycznym nowej wartości z 1954 roku, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp132 |
| 180 PLN | |
29789 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp132 |
| 150 PLN | |
29790 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk (Fi.83.-). | Fi.Cp141-44 |
| 80 PLN | |