21402

20 PLN20 PLN
21404

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

180 PLN180 PLN
21409

1943 widoki zabytkowych budowli, arkusz w bardzo dobrym stanie.

100 PLN100 PLN
21410

80 PLN80 PLN
21412

40 PLN45 PLN
21591

1942 lotnik, całostka z obiegu, gwarancja Korszeń.

50 PLN50 PLN
21592

1942 lotnik, całostka z drukiem z biblioteki obozowej na odwrocie, gwarancja Korszeń.

60 PLN60 PLN
21593

1942 lotnik, gwarancja Korszeń.

60 PLN60 PLN
21648

1 000 PLN800 PLN
21654

1943 grafika obozowa ze stemplem okolicznościowy Dni Książki.

80 PLN80 PLN
21660

1943 kartka z grafika obozową z obiegu pocztowego, adres umieszczony z braku miejsca na froncie kartki na jej odwrocie, gwarancja Korszeń.

120 PLN100 PLN
21661

1943 kartka z grafika obozową.

60 PLN67 PLN
21683

1943 grafika obozowa "Warszawa".

60 PLN70 PLN
21687

1943 25-lecie odzyskania niepodległości, gwarancja Korszeń.

15 PLN15 PLN
21693

1943 kartka z grafiką obozową, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

80 PLN87 PLN
21725

80 PLN90 PLN
21736

80 PLN80 PLN
21737

1944 kartka z grafiką obozową, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

80 PLN80 PLN
21738

60 PLN90 PLN
21739

60 PLN90 PLN
21740

80 PLN80 PLN
21741

1944 kartka z życzeniami świątecznymi z grafika wielkanocna na odwrocie, gwarancja Korszeń.

120 PLN110 PLN
21755

1944 wydanie obiegowe - znaczek w kolorze ciemnoczerwonym, skasowanym 4.IV stemplem okolicznościowym "RACŁAWICE" na wielkanocnej karcie ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S. (Zygmunt Szatkowski) lub Ż.S. (Żukowski Stanisław); gwarancja Korszeń.

80 PLN80 PLN
21761

100 PLN100 PLN
21773

1944 Święto Morza, kartka z grafiką ze stemplem pierwszego dnia obiegu.

80 PLN80 PLN
21779

1944 grafika z Ostrą Brama w Wilnie.

110 PLN110 PLN
21792

1944 karta maksimum - 500. rocznica bitwy pod Warną, znaczek na karcie ozdobionej artystycznym drzeworytem skasowany 10 XI stemplem okolicznościowym "WARNA", autorem znaczka, jak i grafiki jest Janusz Łonicki; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

300 PLN250 PLN
21810

80 PLN80 PLN
21822

1944 karta ozdobiona drzeworytem autorstwa Zygmunta Pazdy z okazji rocznicy utworzenia żandarmerii, przedstawiającą kolumnadę Pałacu Saskiego w Warszawie, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

80 PLN80 PLN
21832

20 PLN35 PLN
21939

1944 kury, rzadka próba w kolorze czarnym na papierze białym satynowanym, gwarancja Schmutz.

1 400 PLN1 200 PLN
21949

1945 poczta marszowa, próba w kolorze czarnym, gwarancja Schmutz.

600 PLN500 PLN
21952

1945 Orzeł Biały, czysty znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja Krawczyk.

60 PLN50 PLN
21996

70 PLN60 PLN
22082

1944 Gryf, całostka z obiegu, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
22140

120 PLN120 PLN
22173

1940 kartka z Garwolina wysłana do Stalagu XI, stempel cenzury ze stalagu i pieczątka stalagu "nieznany".

140 PLN140 PLN
22180

1941 Stalag IVA - karta wysłana 2.12 z obozu do miejscowości Hoduciszki na Wileńszczyźnie, zwraca uwagę nietypowy niemy datownik nadawczy, stempelek cenzora obozowego nr.20; dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
22340

1944 Wąwolnica - wydanie prowizoryczne, czysty znaczek za 25/8 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym "Orzeł / 25 GR 25 / POCZTA POLSKA", słabe górne narożniki, gwarancja Krawczyk.

60 PLN60 PLN
22349

1944 Falenica - wydanie prowizoryczne, czworoblok znaczków za 20 gr. z nadrukiem ręcznym stempelkiem gumowym dużej litery "F" o wymiarach 11x22,5 mm, właściwe są w kolorze czarnofioletowym (fałszywe w kolorze czarnym), przeważnie są bez gumy, do obiegu nie doszły, bardzo rzadko spotyka się kasowane, typowy stan zachowania, sygnatura Korszeń.

360 PLN320 PLN