25507

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 28, załamanie. gwarancja i oznaczenie.

15 PLN15 PLN
25518

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz.

1 700 PLN1 550 PLN
25520

1 800 PLN1 600 PLN
25523

750 PLN670 PLN
25540

1919 wydanie obiegowe, czworoblok z perforacja na zagiętym rogu arkusza, górne znaczki podlepka.

180 PLN180 PLN
25545

1919 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze.

60 PLN60 PLN
25547

1919 porto lokalne ROZWADÓW, duży fragment przekazu paczkowego z Tarnowa do Rozwadowa, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO 1919" z Rozwadowa typ 116, gwarancja i oznaczenie.

220 PLN220 PLN
25550

1919 porto lokalne BORYSŁAW, fragment przekazu paczkowego z Lwowa do Borysławia, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Borysławia typ 19.

80 PLN80 PLN
25559

1919 porto lokalne Borzęcin, przekaz pieniężny z Krakowa do Borzęcina, na odwrocie znaczek opłaty z nadrukiem lokalnym "* Porto * Nº" typ 20 z Borzęcina.

250 PLN250 PLN
25561

1919 porto lokalne BEŁZ, przekaz paczkowy z Jarosławia do Bełz, na odwrocie znaczek opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Bełza typ 9.

240 PLN210 PLN
25563

1919 porto lokalne KRAKÓW 11, miejscowy przekaz paczkowy z Krakowa, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Krakowa 11 typ 64, gwarancja i oznaczenie.

120 PLN120 PLN
25566

1919 porto lokalne WOLANKA, przekaz paczkowy z Drohobycza do Wolanki, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Wolanki typ 151, gwarancja.

220 PLN200 PLN
25582

1919 Myślenice miejscowy list opłacony przez odbiorcę znaczkami opłaty z lokalnym nadrukiem porta.

70 PLN63 PLN
25610

1921 seria znaczków dopłaty w czworoblokach.

120 PLN100 PLN
25659

1931 adres pomocniczy paczki z Czerniewic do Środy, opłaty doręczeniowe pobrane znaczkami dopłaty.

70 PLN60 PLN
25662

1932 list polecony z banku P.K.O. w Krakowie oznaczony jako "sprawa służbowa" opłacony przez odbiorcę w Światnikach Górnych znaczkami dopłaty, w tym 30! znaczków za 1 gr, gwarancja.

250 PLN250 PLN
25675

1938 dowód przyjęcia zlecenia na prenumeratę czasopisma opłacony znaczkiem dopłaty.

20 PLN20 PLN
25692

1949 trąbka pocztowa, ząbkowana seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

50 PLN50 PLN
25740

1920 przekaz paczkowy z Gdańska do Niemiec.

250 PLN220 PLN
25789

1922 wydanie obiegowe, znaczek stemplowany, wycena Michel 340 Euro, krótsze dolne ząbki, gwarancja echt Infla Gruber.

70 PLN55 PLN
25790

1922 IX wydanie przedrukowe - 1,50 Mk/ 80 Pf, usterka karty podstawowej przerwa w każdej kropkowanej linii adresowej, czysta.

40 PLN36 PLN
25829

1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, znaczek za 5 guldenów, gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
25855

1928/34 wydanie półilustrowane, potrójna linia rozdzielająca stronę adresową, papier marmurkowany, ilustracja Danzig Marienkirche (kościół Mariacki); czysta.

200 PLN170 PLN
25943

1938 list z Niemiec do Gdańska, brakująca opłata pobrana od odbiorcy znaczkiem dopłaty, gwarancja pod znaczkiem Kniep.

400 PLN400 PLN
25981

1918 wydanie lubelskie, całostka z rzadkim nadrukiem w kolorze jasnoczerwonym na kartonie x typ 1, gwarancja i opis koloru i kartonu Schmutz.

1 800 PLN1 600 PLN
26109

120 PLN100 PLN
26111

1920 kartka z Łęczycy 5.II.20 do Dąbrowy Górniczej.

15 PLN13 PLN
26112

1920 kartka z Opalenicy 26.11.20 do Rośnówka.

20 PLN18 PLN
26159

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26160

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26161

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26162

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26163

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26164

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26165

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26166

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26167

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26168

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26169

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN
26170

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

200 PLN160 PLN