1943 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana z agencji pocztowej w Krzeszowie, czerwony trzywierszowy w ramce stempelek "Krzeszow über Nisko (Dist.Krakau)" odciśnięto prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 26.6 w urzędzie pocztowym w Nisku; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 21412

Auction 99
Current price: 45 PLN
Catalog: Fi.Cp9b
Mi.P12/02
Category: General Government

Number of bids: 2 Bid history