Auction 93. Postal stationery

17050

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
40 PLN
17051

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
55 PLN
17052

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78).

Fi.Cp668
40 PLN
17053

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
17054

Fi.Cp710I
50 PLN
17055

Fi.Cp710I
40 PLN
17056

1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp715II
100 PLN
17057

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
17058

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
17059

1980 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
17060

1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF.

Fi.Cp755Is
900 PLN
17061

1980 450.rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, karty o nieopisanej w katalogu Fischer sygnaturze "II.83" (niewprowadzone do obiegu?) z prywatnym dodrukiem - "INTERNACIA ESPERANTA ŜAKTURNIRO de JUNULOJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH ESPERANTYSTÓW BYDGOSZCZ POLLANDO 31.01-5.02 1984 R."; doskonały stan zachowania; temat - ESPERANTO, SZACHY.

Fi.Cp824
400 PLN
17062

1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem.

Fi.Cp764
30 PLN
17063

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
17064

1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 4, na odwrocie ślady 5 podlepek.

Fi.Cp762B
35 PLN
17065

1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek.

Fi.Cp762B
35 PLN
17066

1983 koperta z prywatnym dodrukiem - "40 Rocznica Akcji pod Arsenałem", ostemplowana okolicznościowo 26.III w Warszawie; temat-HARCERSTWO.

Fi.Ck69
30 PLN
17067

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
17068

1983 znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty sprawiające wrażenie podwójnego druku (niedokładnie skatalogowane jako druk zdwojony znaku opłaty i ilustracji!? - Fi.800.-) - koperta Druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, czysta, dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Ck74 B3
500 PLN
17069

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp819
20 PLN
17070

1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, kartka wydrukowana z błędem - zamieniona kolejność godeł - Polska i Watykan (powinno być Watykan i Polska); ostemplowana okolicznościowo 17.VI; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp830a
120 PLN
17071

1983 wizyta Jana Pawła II w Polsce, całostka w dwóch odmianach z odmienną kolejnością godła Polski i Watykanu.

Fi.Cp830a, b
160 PLN
17072

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wielkopolscy łącznościowcy organizatorami pierwszych placówek pocztowo-telekomunikacyjnych na Ziemiach Odzyskanych".

Fi.Cp857
15 PLN
17073

1984 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84" we Wrocławiu, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.880K
100 PLN
17074

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
65 PLN
17075

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
50 PLN
17076

1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert.

Fi.Ck83-111ex.
200 PLN
17077

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50).

Fi.Cp917-41
35 PLN
17078

1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp928K
80 PLN
17079

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50).

Fi.Cp942-90
60 PLN
17080

1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe.

Fi.Cp959
130 PLN
17081

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
40 PLN
17082

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50).

Fi.Ck86, Cp991-1011
40 PLN
17083

1990 całostki, rocznik: 2 koperty i 2 karty.

Fi.Ck87-8, Cp1012-13
15 PLN
17084

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta z obiegu pocztowego bez druku barwy szaro oliwkowej - brak sygnatury i ramki znaku opłaty.

Fi.Ck87s
300 PLN
17085

1991 całostki, rocznik: 2 koperty i 7 kart.

Fi.Ck89-90, Cp1014-20
30 PLN
17086

1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

Fi.Cp1021-31
30 PLN
17087

1993 całostki, rocznik: 5 koperty i 30 kart (Fi.108.-).

Fi.Ck.91-5, Cp1032-61
100 PLN
17088

1994 całostki, rocznik: 2 koperty i 22 karty (Fi.73.-).

Fi.Ck98-9, Cp1062-83
70 PLN
17089

1996 całostki, rocznik: 2 koperty i 32 karty (Fi.95,50).

Fi.Ck100-1, Cp1109-40
100 PLN