1980 450.rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, karty o nieopisanej w katalogu Fischer sygnaturze "II.83" (niewprowadzone do obiegu?) z prywatnym dodrukiem - "INTERNACIA ESPERANTA ŜAKTURNIRO de JUNULOJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH ESPERANTYSTÓW BYDGOSZCZ POLLANDO 31.01-5.02 1984 R."; doskonały stan zachowania; temat - ESPERANTO, SZACHY.

Lot # 17061

Auction 93
Current price: 400 PLN
Catalog: Fi.Cp824
Category: Postal stationery