The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 93. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
16970

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
45 PLN
16971

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
16972

1957 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, karta ostemplowana okolicznościowo 19.VI.1969.

Fi.Cp146
10 PLN
16973

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
16974

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
16975

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
16976

1958 rocznik obejmujący 12 całostek.

Fi.Cp150-61
70 PLN
16977

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
16978

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
16979

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
16980

1959 rocznik obejmujący 18 całostek z dodatkowymi odmianami kartek i sygnatur: Cp164 II.59, VIII.59, XII.59, Cp168 V.59, VI.59, Cp169, Cp169a, Cp171a, Cp171b, Cp173a, Cp173b.

Fi.Cp162-173b
140 PLN
16981

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.3 w Warszawie.

Fi.Cp163
10 PLN
16982

1959 Ratusz we Wrocławiu, rzadsza sygnatura (XII.59); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp164
43 PLN
SOLD
16983

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
15 PLN
16984

1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59.

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
16985

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
16986

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
16987

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
16988

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
16989

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
16990

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
16991

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
16992

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
16993

1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek "Kraków Wawel" z różnymi hasłami propagandowymi.

Fi.Cp179b il.29-44
45 PLN
16994

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp182
40 PLN
16995

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
16996

1960 zabytkowe budowle, komplet 17 kartek bez odmiany Cp191I.

Fi.Cp188-204
90 PLN
16997

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
200 PLN
16998

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-).

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
750 PLN
16999

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
17000

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.576.-).

Fi.Cp205
400 PLN
17001

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, zestaw całostek; Cp205a z ilustracjami I, II, III, IV, VI, VII, VIII, IX i X, Cp205b z ilustracjami I, II, III, IV, V, VIII, IX i X, Cp205c z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, Cp205d z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, w sumie 35 kartki w tym 12 z ilustracjami VII-X.

Fi.Cp205a-d
150 PLN
17002

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart (Fi.100.-).

Fi.Cp205a-d B1
80 PLN
17003

1962 karty pocztowe czyste, rocznik - 52 sztuki w tym Cp221I (Fi.721.-).

Fi.208-23c
580 PLN
17004

1962 kompletny rocznik obejmujący 52 całostki w tym;Cp210 wszystkie kombinacje kolorów i ilustracji, Cp209, Cp212, Cp221 i Cp223 wszystkie odmiany.

Fi.Cp208-223c
320 PLN
17005

1962 komplet 2 kart "Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem" ostemplowanych okolicznościowo.

Fi.Cp209a, b
30 PLN
SOLD
17006

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
250 PLN
17007

1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart.

Fi.Cp210b, c
30 PLN
17008

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
25 PLN
17009

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.48.-).

Fi.Cp223I-III
35 PLN