15925 |
| 120 PLN | |
15926 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów Fragment pałacu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
15927 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
15928 |
| 20 PLN | |
15929 |
| 20 PLN | |
15930 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny Sokolica, wysłana 27.I.38 z Sosnowca do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik zgięty). | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
15931 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, wysłana 27.VII.38 z Lublina do Otwocka; dobry stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
15932 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza". | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
15933 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska; przebarwienia. | Fi.Cp77 |
| 150 PLN | |
15934 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia) - karta z obiegu wyceniona w katalogu Fi.280.- zł. | Fi.Cp77 |
| 50 PLN | |
15935 |
1938 koperta Kazimierz Jagiellończyk, z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
15936 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, 15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! (karta ukośnie zgięta); 15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA 15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55 mm, sygnatura X-1937, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15 gr znak opłaty ciemnozielonkawoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! 15 gr znak opłaty ciemnozielonkawoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15 gr znak opłaty ciemnozielonkawoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! 15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55 mm, sygnatura X-1937, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! wysłana 12.VIII z Krakowa do Lanckorony; 15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! wysłana 30.VIII z Pilzna do Krakowa; 30 gr, sygnatura I-1938; 30 gr, sygnatura VI-38; bardzo dobry/ dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp78I, 78II, 79 |
| 200 PLN | |
15937 |
| 10 PLN | |
15938 |
| 10 PLN | |
15939 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN | |
15940 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp79 |
| 15 PLN | |
15941 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-). | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
15942 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
15943 |
| 15 PLN | |
15944 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
15945 |
| 15 PLN | |
15946 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
15947 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
15948 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
15949 |
| 15 PLN | |
15950 |
1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
15951 |
| 20 PLN | |
15952 |
| 20 PLN | |
15953 |
| 20 PLN | |
15954 |
| 15 PLN | |
15955 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
15956 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
15957 |
| 25 PLN | |
15958 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
15959 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
15960 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 - Piotr Skarga, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
15961 |
| 140 PLN | |
15962 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
15963 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
15964 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |