The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 88. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
16046

1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie.


450 PLN
16047

1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp125
20 PLN
16048

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
10 PLN
16049

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
16050

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
16051

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
16052

1951 Światowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
16053

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
10 PLN
16054

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
16055

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
16056

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
16057

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
16058

1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
16059

1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp129
10 PLN
16060

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
16061

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
16062

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
20 PLN
16063

1951 całostka z hasłem propagandowym banku PKO z usterką "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130s
40 PLN
16064

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
120 PLN
16065

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14a
180 PLN
16066

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
16067

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
16068

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
16069

1952 całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp131
10 PLN
SOLD
16070

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
16071

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
16072

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
50 PLN
16073

1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b.

Fi.Cp132
25 PLN
16074

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
16075

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
16076

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
16077

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23.

Fi.Cp132
20 PLN
16078

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b.

Fi.Cp132
20 PLN
16079

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23.

Fi.Cp132
20 PLN
16080

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 22 i 23.

Fi.Cp132
20 PLN
16081

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 21b i 23

Fi.Cp132
20 PLN
16082

1952 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 19 i20b.

Fi.Cp132
20 PLN
16083

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
16084

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
16085

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN