16046 |
1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie. | |
| 450 PLN | |
16047 |
1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp125 |
| 20 PLN | |
16048 |
| 10 PLN | |
16049 |
| 150 PLN | |
16050 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
16051 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
16052 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
16053 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
16054 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
16055 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
16056 |
| 15 PLN | |
16057 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
16058 |
1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
16059 |
1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
16060 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
16061 |
1951 całostka propagandowa PKO. | Fi.Cp130 |
| 10 PLN | |
16062 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 20 PLN | |
16063 |
| 40 PLN | |
16064 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-). | Fi.Ck13 |
| 120 PLN | |
16065 |
| 180 PLN | |
16066 |
| 35 PLN | |
16067 |
| 10 PLN | |
16068 |
| 10 PLN | |
16069 |
1952 całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN SOLD | |
16070 |
| 10 PLN | |
16071 |
| 20 PLN | |
16072 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
16073 |
| 25 PLN | |
16074 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23 (Fi.30.-). | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16075 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-). | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16076 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-). | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16077 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16078 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16079 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16080 |
1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 22 i 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16081 |
1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 21b i 23 | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16082 |
1952 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 19 i20b. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16083 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
16084 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
16085 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |