15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA
15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55 mm, sygnatura X-1937, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!
15 gr znak opłaty ciemnozielonkawoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!
15 gr znak opłaty ciemnozielonkawoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!
15 gr znak opłaty ciemnozielonkawoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!
15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55 mm, sygnatura X-1937, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! wysłana 12.VIII z Krakowa do Lanckorony;
15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! wysłana 30.VIII z Pilzna do Krakowa;
30 gr, sygnatura I-1938;
30 gr, sygnatura VI-38; bardzo dobry/ dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 200 PLN |
Catalog: |
Fi.Cp78I, 78II, 79 |
Category: | Postal stationery |
Number of bids: | 0 Bid history |