16166 |
1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-). | Fi.Ck47-8, Cp403-26 |
| 65 PLN | |
16167 |
1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-). | Fi.Ck49-52, Cp427-66 |
| 80 PLN | |
16168 |
1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.36.-). | Fi.Ck53, 53I |
| 20 PLN | |
16169 |
1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971. | Fi.Ck53I |
| 20 PLN | |
16170 |
| 200 PLN | |
16171 |
1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02303; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; dobry stan zachowania. | Fi.Ck54 |
| 100 PLN | |
16172 |
1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.128.-). | Fi.Cp467-511 |
| 60 PLN | |
16173 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 60 PLN | |
16174 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 85 PLN | |
16175 |
1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja Berbeka. | Fi.Ck59B2 |
| 500 PLN | |
16176 |
1974 Krajowa Loteria Pieniężna, karta z dodrukiem na odwrocie "P.S. 1.000.000 czeka na Ciebie - kup los Krajowej Loterii Pieniężnej"; dokładniej opisane w artykule H.Sufczyńskiego "Karty pocztowe z nadrukami Polskiego Monopolu Loteryjnego" Pomorskie Wiadomości Filatelistyczne 1/2004. | Fi.Cp597 |
| 50 PLN | |
16177 |
1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-). | Fi.Cp597-625 |
| 70 PLN | |
16178 |
1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I i 635II (Fi.124.-). | Fi.Ck.60, Cp626-47 |
| 100 PLN | |
16179 |
1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-). | Fi.Ck61, Cp648-61 |
| 40 PLN | |
16180 |
1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Ck62, Cp662-87 |
| 55 PLN | |
16181 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78). | Fi.Cp668 |
| 40 PLN | |
16182 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
16183 |
| 40 PLN | |
16184 |
1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp715II |
| 100 PLN | |
16185 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
16186 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
16187 |
1980 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
16188 |
1980 450.rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, karty o nieopisanej w katalogu Fischer sygnaturze "II.83" (niewprowadzone do obiegu?) z prywatnym dodrukiem - "INTERNACIA ESPERANTA ŜAKTURNIRO de JUNULOJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH ESPERANTYSTÓW BYDGOSZCZ POLLANDO 31.01-5.02 1984 R."; doskonały stan zachowania; temat - ESPERANTO, SZACHY. | Fi.Cp824 |
| 400 PLN | |
16189 |
1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem. | Fi.Cp764 |
| 30 PLN | |
16190 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
16191 |
1983 koperta z prywatnym dodrukiem - "40 Rocznica Akcji pod Arsenałem", ostemplowana okolicznościowo 26.III w Warszawie; temat-HARCERSTWO. | Fi.Ck69 |
| 30 PLN | |
16192 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
16193 |
1983 znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty sprawiające wrażenie podwójnego druku (niedokładnie skatalogowane jako druk zdwojony znaku opłaty i ilustracji!? - Fi.800.-) - koperta Druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, czysta, dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Ck74 B3 |
| 500 PLN | |
16194 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp819 |
| 20 PLN | |
16195 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, całostka w formie składanego karnetu. | Fi.Cp826K |
| 10 PLN | |
16196 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, kartka wydrukowana z błędem - zamieniona kolejność godeł - Polska i Watykan (powinno być Watykan i Polska); ostemplowana okolicznościowo 17.VI; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp830a |
| 120 PLN | |
16197 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wielkopolscy łącznościowcy organizatorami pierwszych placówek pocztowo-telekomunikacyjnych na Ziemiach Odzyskanych". | Fi.Cp857 |
| 15 PLN | |
16198 |
1984 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84" we Wrocławiu, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.880K |
| 100 PLN | |
16199 |
| 65 PLN | |
16200 |
| 50 PLN | |
16201 |
1985 40. rocznica powrotu Ziem Zachodnich do Polski, karnet o nakładzie 5.000 sztuk stemplowany stemplem okolicznościowym. | Fi.Cp903K |
| 70 PLN | |
16202 |
1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert. | Fi.Ck83-111ex. |
| 240 PLN | |
16203 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
16204 |
1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp928K |
| 80 PLN | |
16205 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |