Auction 75. Postal stationery

30784

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

Fi.Cp77
250 PLN
30785

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp77
180 PLN
30786

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp77
180 PLN
30787

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości".

Fi.Ck10
50 PLN
30788

Fi.Cp78I
15 PLN
30789

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp78II
15 PLN
30790

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
30791

Fi.Cp78II
15 PLN
30792

Fi.Cp78II
10 PLN
30793

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp79
20 PLN
30794

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
20 PLN
30795

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
30796

1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
30797

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE.

Fi.Cp80
30 PLN
30798

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE.

Fi.Cp80
30 PLN
30799

Fi.Cp80
20 PLN
30800

Fi.Cp81
10 PLN
30801

Fi.Cp81
25 PLN
30802

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE.

Fi.Cp81
25 PLN
30803

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH.

Fi.Cp81
40 PLN
30804

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania.

Fi.Cp82
100 PLN
30805

Fi.Cp83
40 PLN
30806

Fi.Cp84
40 PLN
30807

Fi.Cp85
150 PLN
30808

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp86
60 PLN
30809

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
30810

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
35 PLN
30811

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
35 PLN
30812

Fi.Cp86
20 PLN
30813

Fi.Cp86
50 PLN
30814

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka.

Fi.Cp86
25 PLN
30815

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

Fi.Cp86
20 PLN
30816

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp86
20 PLN
30817

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp86
20 PLN
30818

Fi.Cp86
20 PLN
30819

Fi.Cp86
20 PLN
30820

Fi.Cp86
20 PLN
30821

Fi.Cp86
30 PLN
30822

Fi.Cp86
30 PLN
30823

Fi.Cp86
30 PLN